PowerBank EMOS WI 1021D, 10000mAh, 22,5 W+Wireless


Momentálně nedostupné
 
 
EAN: 8592920109885
Kód: EMT04240575
 
Poštovné při platbě předem: od 65 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 69 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Ne vždy je možné dostat se ke zdroji energie, který by nabíjel z elektrické sítě. Proto je ideální mít po ruce přenosnou powerbanku, která vás dokáže v těchto krizových situacích zachránit. A přesně takovým užitečným pomocníkem pro vás bude Powerbanka EMOS WI 1021D. Ušetří vám plno času díky své mimořádné rychlosti nabíjení až 22,5 W a rychlostí až 15 W při bezdrátovém nabíjení. Powerbanka je kompatibilní s technologií MagSafe, která byla navržena přímo pro potřeby rychlého a bezpečného bezdrátového nabíjení. Ladné úzké tělo powerbanky obohacené praktickým LED displejem je pokryto speciální povrchovou ochranou proti poškrábání, která zamezí nežádoucím vadám na její kráse. To vše je navíc dodáváno s 3A USB-C kabelem a samolepícím magnetickým kroužkem.
Super výkonný 20W výstup USB-C vám tak zajistí rychlé nabíjení vašeho smartphonu, tabletu, elektronické čtečky nebo sluchátek. Hravě a rychle si dokáže poradit i s bezdrátovým nabíjením rychlostí až 15 W u vybraných typů mobilních telefonů. Powerbanka je vybavena standardním rozhraním USB-A i nejnovějším USB-C pro nabíjení i vybíjení. Součástí balení je také vysokorychlostní 3A USB-C kabel, díky němuž bez problému nabijete jak svůj telefon, tak i samotnou powerbanku nebo jiné elektronické zařízení.
Powerbanka EMOS WI 1021D je kompatibilní s nejnovější patentovanou technologií MagSafe od Apple. Takto vybavené telefony se tak díky magnetu snadno přichytí k povrchu powerbanky a docílí tak snadného a stabilního spojení během nabíjení. A pro ty, jejichž telefon není vybaven tímto magnetickým mechanismem, je součástí balení samolepící magnetický kroužek.
Díky LED digitálnímu displeji zjistíte vždy včas, kdy je potřeba zahájit nabíjení powerbanky, aby byla připravena získanou energii předávat vašim zařízením zpět. Zobrazená hodnota představuje aktuální stav jejího nabití. LED displej také dokáže indikovat rychlonabíjení a zobrazuje stav bezdrátového nabíjení. Powerbanka disponuje dvěma USB-A sloty spolu s USB-C a micro USB slotem. Díky nim se stává multifunkčním pomocníkem pro dobíjení libovolných USB zařízení. USB-C slot podporuje funkci rychlého nabíjení. Slouží tedy zároveň jako vstup i výstup. Součástí balení je i 3A vysokorychlostní USB-C kabel, tudíž jeho dokupování není třeba. Díky funkci Passthrough dokážete najednou nabít powerbanku i k ní další připojená zařízení.
Díky speciální povrchové úpravě proti poškrábání zůstane váš praktický pomocník jako nový i když je nešetrně vhozen třeba do dámské kabelky plné klíčů. Jeho matná povrchová úprava navíc dává powerbance elegantní vzhled. Powerbanka se pyšní systémem vícenásobné elektronické ochrany, která při nabíjení chrání jak samotnou powerbanku, tak i připojenou elektroniku. Nemusíte se tak obávat přílišného vybití, přebití, přetížení nebo zkratu.


Parametry produktu:

- nabíjejte rychle a bezdrátově
- výkonný 20W výstup USB-C
- s bezdrátovým nabíjením rychlostí až 15 W
- kompatibilní s nejnovější patentovanou technologií MagSafe
- LED digitální displej
- extra odolná a bezpečná


Technické parametry:


- auto ON/OFF: ano
- kapacita akumulátoru: 10 000 mAh/37 Wh
- typ akumulátoru: Li-Po 3,7 V
- max. výstupní proud: 22,5 W
- doba nabíjení: 4 hodiny (s QC)
- passthrough: ano
- barva: černá
- LED indikátor nabíjení: ano
- LED indikátor stavu baterie: ano
- přibalený kabel: USB-A/USB-C, data
- rychlé nabíjení: PD 20 W + SCP 22,5 W + Dash + Warp charge
- celkový výstupní proud: 22,5 W
- funkce LED svítilny: ne
- hmotnost: 261 g
- materiál: ABS plast
- max. vstupní proud: 18 W
- ochrana proti podbití: ano
- ochrana proti přebití: ano
- ochrana proti přetížení: ano
- ochrana proti zkratu: ano
- provozní teplota: 0 °C až +40 °C
- typ vstupního rozhraní: 1× micro USB, 1× USB-C
- typ výstupního rozhraní: 2× USB-A, 1× USB-C
- rozměr: 143 × 70 × 19 mm
- balení : 1 ks, papírová krabička / 28 ks karton


Upozornění: Tato powerbanka bohužel bezdrátově nenabíjí všechny telefony a zařízení, která jsou bezdrátově nabíjitelná. Je to zejména z důvodu zajištění kompatibility nabíjení při využití magnetického nabíjení. Aby magnetické nabíjení dosahovalo max. možné rychlosti a fungovalo správně, není čipová sada powerbanky zpětně kompatibilní se staršími modely telefonů. Dále je primárně určena pro bezdrátové nabíjení telefonů a nemusí umět nabíjet např. bezdrátově nabíjitelná sluchátka. Jak tedy zjistíte, zda umí nabíjet právě Váš telefon? Zde je aktuální seznam bezdrátově nabíjených telefonů, které lze bezdrátově nabíjet touto powerbankou. Obecně je pravidlo jednoduché – funguje se všemi modely Apple a Samsung a mobilními telefony ostatních značek vyrobených od roku 2020 a později.

Fotogalerie
PowerBank EMOS WI 1021D, 10000mAh, 22,5 W+Wireless PowerBank EMOS WI 1021D, 10000mAh, 22,5 W+Wireless
 
PowerBank EMOS WI 1021D, 10000mAh, 22,5 W+Wireless
 
PowerBank EMOS WI 1021D, 10000mAh, 22,5 W+Wireless
 
PowerBank EMOS WI 1021D, 10000mAh, 22,5 W+Wireless
 
PowerBank EMOS WI 1021D, 10000mAh, 22,5 W+Wireless
 
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.