Pánev G21 GOURMET MAGIC nerez


Momentálně nedostupné
 
 
EAN: 8595627411411
Kód: EMT08859207
 
Poštovné při platbě předem: od 69 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 89 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Kvalitní, odolná, designově čistá, s precizním zpracováním a jedinečnými vlastnostmi. Do detailů vyladěná pánev z řady G21 Goumet Magic se stane chloubou vaší kuchyně. V čem jsou její výhody oproti běžně používaným pánvím? Ocel Stainless Steel 304, jinak také chromniklová ocel 18/10 CrNi je prověřený a nejčastěji používaný materiál na gastro nádobí. Potravinářská ocel 18/10 CrNi obsahuje 18 % chromu a 10 % niklu. Pro potravinářství je vhodná především díky své vysoké odolnosti vůči poškození i korozi. Vnitřní povrch pánve je potažen odolnou teflonovou vrstvou, díky které se jídlo nikdy nepřipálí a vy tak můžete vařit bez použití tuku. Skleněná poklice hrnce G21 Gourmet Magic je z tvrzeného a odolného skla o tloušťce 4 mm. Bez obav ji spolu s pánví můžete mýt v myčce na nádobí.

Kvalitní sendvičové dno bez vzduchových kapes o tloušťce 5,2 mm. Neuvěřitelně vysoká odolnost proti poškození a korozi. Designově čisté linie a dokonalý tvar jsou ozdobou každé kuchyně.

Vlastnosti.

- Průměr: 28 cm se skleněnou poklicí
- Tloušťka dna: 5,2 mm
- Nerezová pánev
- Vnitřní nepřilnavý povrch
- Poklice je vyrobena z tvrzeného skla o síle 4 mm

Fotogalerie
Pánev G21 GOURMET MAGIC nerez Pánev G21 GOURMET MAGIC nerez
 
Pánev G21 GOURMET MAGIC nerez
 
Pánev G21 GOURMET MAGIC nerez
 
Pánev G21 GOURMET MAGIC nerez
 
Pánev G21 GOURMET MAGIC nerez
 
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.