Odvápňovací tablety do kávovaru AQUALOGIS Decalc kompatibilní s DeLonghi Eco Decalc 30ks


175 Kč (7.1 €) vč. DPH
ks
Rychlý nákup
 
Externí sklad 7 ks
Expedujeme do: 5 - 7 dnů
 
EAN: 8438482501555
Kód: EMT06431009
 
Poštovné při platbě předem: od 65 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 69 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Nepodceňujte vodní kámen a jeho účinky na váš kávovar. Zvláště v oblastech s tvrdší vodou jepravidelná údržbajak konvic na vodu, tak kávovarů pravidelnou záležitostí. Vodní kámen totiž může snižovat výkonnost celého přístroje apodepsat se na chutivýsledné kávy. Tablety do kávovaru naštěstí dokážou celou proceduru čištěnízjednodušita vodní kámen odstranit. Zároveň jsou jemné k vnitřnímu zařízení přístroje. Díky tomu se životnost vašeho kávovaruprodloužía vámušetří prácis údržbou přístroje. Speciální složení tablet vám zaručuje účinnou, lečšetrnou údržbuvašeho milovaného zařízení. Během jejich prácenedochází k poškozování kávovaru, povrch je čistý a přístroj dlouhé roky funkční. Kdykoliv dostanete chuť na aromatický šálek kávy, budete mít jistotu, že výsledný požitek bude zcelajedinečný a o poznání intenzivnější. Čistá voda bez kamene, těžkých kovů a dalších škodlivých látek totiž podporuje tu pravou chuť kávových zrn a zvýrazňujeneodolatelné aroma.

Vlastnosti:

- 30 tablet na 15 odvápňovacích cyklů
- Obsah tablety: kyselina citrónová a amidosulfonová

Kdy použít?

- Pokud je voda extrémně vápenatá, tak vyčistěte každé 4 týdny
- Pokud je voda tvrdá, tak vyčistěte každých 5 týdnů
- Pokud je měkká až středně měkká voda, tak vyčistěte každých 6 měsíců

Obsah balení:

- 30x Dekalcifikační tableta

Fotogalerie
Odvápňovací tablety do kávovaru AQUALOGIS Decalc kompatibilní s DeLonghi Eco Decalc 30ks Odvápňovací tablety do kávovaru AQUALOGIS Decalc kompatibilní s DeLonghi Eco Decalc 30ks
 
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)


  •   Vyberte způsob dopravy
  •   Vyberte způsob platby