Odpuzovač komárů HUTERMANN - náramek zelený


Momentálně nedostupné
 
 
Kód: EMT06429793
 
Poštovné při platbě předem: od 65 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 69 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Rozlučte se s chemickými repelenty ve spreji proti komárům! Sonický odpuzovač komárů v náramku Vás tohoto obtížného hmyzu elegantně zbaví bez škodlivých chemikálií a zápachu.

Podstata odpuzovače komárů je v odpuzení samiček komárů, které sají krev. Díky vysokofrekvenčnímu zvuku, napodobujícímu zvuky samičích křídel, který samičky komárů nesnáší, budete v bezpeční proti komářímu kousnutí. Přístroj komáry odhání, nezabíjí je, působí tedy jako prevence!

Zvuková frekvence nenarušuje smyslové vnímání a odpuzovač je bezpečný jak pro lidi , tak i pro zvířata. Neobsahuje žádné chemické přísady ani nevydává žádný zápach.

Odpuzovač je kompaktní a lehký, lze jej pomocí pásku připevnit na zápěstí, kotník anebo jej připnout např. na oděv nebo kočárek. Nebude Vám překážet při každodenním nošení doma ani při volnočasových aktivitách a přitom Vás spolehlivě ochrání po celou dobu, kdy jej budete mít u sebe.

Technická specifikace:
- frekvence vyzařovaného zvuku: 4 kHz (slyšitelný pouze pokud je ucho blíže k zařízení)
- napájení: knoflíková baterie LR44
- výdrž baterie: až 500 hodin
- pásek k připevnění na ruku atd.
- bez použití chemických látek, jedů a pachů
- hmotnost: 18g
- barva: bílá
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.