Odpojovací svorka baterie 500A GEKO


106 Kč (4.4 €) vč. DPH
ks
Rychlý nákup
 
Externí sklad 5 ks
Expedujeme do: 3 - 5 dnů
 
EAN: 5901477170270
Kód: EMTORG02402
 
Poštovné při platbě předem: od 65 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 69 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Odpojovací svorka baterie 500A GEKO

Odpojovací svorka záporného (-) kontaktu autobaterie je produkt, který se bude perfektně hodit pro jakékoli vozidlo. Umožňuje vám rychle odpojit baterii otočením knoflíku. Toto řešení umožňuje snížit spotřebu energie, která chrání baterie před vybitím. Jeho montáž je velmi jednoduchá, stačí odpojit zápornou (-) svorku, umístit přepínací svorku na její místo a poté připojit odpojenou svorku k přepínací svorce.

Použití:
  • Svorka je ze dvou částí, mezi těmito částmi je umístěn izolant, vodivým šroubem následně obě části vodivě i mechanicky spojíte. Zelené kolečko se závitem tak slouží jako spínač. V zašroubovaném stavu je svorka sepnutá, baterie je tedy připojená, ve vyšroubovaném stavu je svorka nesepnutá, baterie je odpojená.
  • Můžete tak preventivně chránit i své vozidlo. Po povolení svorky automobil nenastartujete, ani neodemknete dálkovým ovládačem.
  • Vhodné pro autoservisy, kdy je potřeba při opravě neustále odpojovat kontakty od baterie. Opět jednoduše nasadíte svorku a dle potřeby jen točíte odpojovacím knoflíkem.
Technické parametry:
  • Maximální okamžitá kapacita: 500 A

Fotogalerie
Odpojovací svorka baterie 500A GEKO Odpojovací svorka baterie 500A GEKO
 
Odpojovací svorka baterie 500A GEKO
 
Odpojovací svorka baterie 500A GEKO
 
Odpojovací svorka baterie 500A GEKO
 
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)


  •   Vyberte způsob dopravy
  •   Vyberte způsob platby