Návlek VILEDA SuperMocio Microfibre & Power 157919


153 Kč (6.3 €) vč. DPH
ks
Rychlý nákup
 
Externí sklad 2 ks
Expedujeme do: 5 - 7 dnů
 
EAN: 4023103203730
Kód: EMT06432386
 
Poštovné při platbě předem: od 65 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 69 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Náhrada k Supermocio Microfibre & Power mopu

Vlastnosti:

- Červené třásně
Červené třásně z abrazivínho materiálu účinně odstraňují i ty nejodolnější nečistoty z podlahy bez poškrábání povrchu.

- Bílé třásně
Bílé třásně z mikrovláken zajistí výbornou absorpci a odstranění mastnoty.

- Společně
Účinně sbírají drobky, vlasy a nejjemnější nečistoty. Díky kombinaci dvou druhů třásní kombinuje dvě skvělé vlastnosti a je vhodná na všechny druhy podlah.

Vileda SuperMocio Microfibre & Power náhrada
Náhrada k Supermocio Microfibre & Power mopu je kombinace mikrovláken a abrazivních vláken pro snadný a efektivní úklid. Pružnost třásní, technologie vláken z dvou různých materiálů a tedy dvě čistící vlastnosti zajišťují vysokou savost a dobře stírání nečistot. Vhodná na všechny druhy tvrdých podlah.

Mikrovlákna také zajistí odstranění až 99% baktérií z podlahy. Tenká mikrovlákna fyzicky perfektně přilnou k povrchu podlahy, kde zachytí nečistoty a více než 99% bakterií a odstraní je pryč bez nutnosti použití chemikálií. Výzkum byl proveden nezávislým a akreditovaným institutem pro mikrobiologii a imunologii.

Nenechávejte schnout na podlaze, dejte jej schnout do kbelíku nebo hlavicí vzhůru. Možné prát až na 60 °C. Nepoužívejte změkčovadla. Praní při nižších teplotách (40 °C) prodlouží životnost mycí hlavice a zároveň zmírní dopady na životní prostředí.
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)


  •   Vyberte způsob dopravy
  •   Vyberte způsob platby