Náramek HUAWEI COLOR BAND A2 YELLOW


Momentálně nedostupné
 
 
EAN: 6901443197958
Kód: EMT08899525
 
Poštovné při platbě předem: od 69 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 89 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Fitness náramek Huawei ColorBand A2 s řadou funkcí a dlouhou životností baterie. Kompatibilní s OS Android, iOS. Bluetooth 4.2 s dosahem až 10 metrů. Baterie s kapacitou 95 mAh a výdrží až 9 dnů/18 dnů v pohotovostním režimu. PMOLED displej o velikosti 0,96". Měření srdečního tepu. Krokoměr, sledování počtu spálených kalorií a vzdálenosti. Upozornění na displeji. Sledování kvality spánku. Fitness náramek s těmi nejlepšími vlastnostmi pro sledování vaší aktivity, srdečního tepu nebo kvality vašeho spánku – a to vše v designovém a praktickém pásku na ruku! 0,96 " velký a přehledný OLED displej, který je dotykový, vám poskytne veškeré informace přímo na vašem zápěstí. Baterie s průměrnou výdrží až 9 dnů. A mnoho dalších skvělých parametrů a fitness funkcí. Pohyb by měl být nedílnou součástí vašeho každodenního života! Udržuje vaše tělo v dobré kondici a prospívá vašemu zdraví. Proto Huawei představuje chytrý náramek ColorBand A2, který vás k pohybu namotivují. Hodinky monitorují vaší denní aktivitu a zaznamenávají veškeré pokroky, které uděláte. Každý den vám přinesou přehled o vaší aktivitě a pomohou vám v udržení motivace. A všichni víme, jak je motivace důležitá!

Mezi další výhody tohoto funkčního fitness náramku patří i spárování s vaším mobilním telefonem. Fitness náramek je možné spárovat se zařízeními s operačním systémem Android 4.4 a vyšším či s iOS 8.0 a vyšším. Připojte chytrý náramek přes Bluetooth 4.2 a nenechte si ujít žádné zprávy ani volání. Dokonce máte jedinečnou možnost i přijímat a ukončovat hovory a číst zprávy, aniž byste drželi v ruce mobilní telefon.

Vlastnosti:

- Inteligentní monitor spánku a funkce budíku
- Zobrazení dat v reálném čase
- Celodenní sledování aktivit a vašeho zdraví
- Upozornění na zprávy a nepřijaté hovory
- Nepřetržité sledování tepové frekvence
- Počet kroků, vzdálenost, spálené kalorie
- Připojení pomoci Wi-Fi nebo Bluetooth k telefonu nebo tabletu, pro stažení uložených údajů do aplikace Huawei Health
- Velký dotykový displej
- Baterie s kapacitou 95 mAh
- Výdrž v pohotovostním režimu až 18 dnů
- Stupeň krytí IP67
- Sledování kvality spánku
- Upozornění na displeji
- Zobrazení aktuálních hodnot v aplikaci na telefonu
- Přímé měření srdečního tepu

Fotogalerie
Náramek HUAWEI COLOR BAND A2 YELLOW Náramek fitness HUAWEI COLOR BAND A2 YELLOW
 
Náramek fitness HUAWEI COLOR BAND A2 YELLOW
 
Náramek fitness HUAWEI COLOR BAND A2 YELLOW
 
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.