Multifunkční přístroj BLACK & DECKER 280W, 8ks příslušenství, taška MT280BA-QS


Momentálně nedostupné
 
 
EAN: 5035048460061
Kód: EMT06691007
 
Poštovné při platbě předem: od 69 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 89 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Multifunkční oscilační bruska 280 W, příslušenství 10 dílů, úložná taška

Multifunkční oscilační bruska, také označovaná jako renovátor, je velmi univerzální nářadí, které najde uplatnění pro všechny běžné brusné nebo řezné práce, odstraňování materiálu a dokončovací činnosti při práci na malých detailech nebo v obtížně přístupných místech. Pracuje kmitavým oscilačním pohybem, proto se označuje jako oscilační bruska. Je vhodná například pro odstranění starých koupelnových obkladů, linolea nebo lepeného koberce, odstraňování zatvrdlého lepidla, tmelu, sádry, malty, omítky, srovnání podkladu pod odstraněnými obklady, odstraňování starých nátěrů, dělení sádrokartonových desek, pro vyříznutí čtyřhranného otvoru do sádrokartonu nebo do dřeva, pro řezání plastových nebo měděných trubek, zaříznutí dřevěných lišt, srovnání povrchu, broušení dřeva, sádrokartonu a jiných podkladových materiálů, odstranění starého silikonového tmelu nebo těsnění například kolem umyvadla, modelářské aplikace při opracování jemných detailů a jiné stavební nebo instalatérské aplikace.

Unikátní konstrukce upínací páky zaručuje rychlou a snadnou výměnu příslušenství bez použití jiného nářadí. Plynulá regulace otáček poskytuje optimální ovladatelnost při provádění všech úkolů. Štíhlé kompaktní tělo zaručuje vynikající komfort při držení a snadné použití. Robustní konstrukce zaručuje odolnost a snadné provádění údržby. Brusná základna je opatřena integrovaným odsáváním prachu, což zaručuje čistější pracovní prostředí. Alternativní upnutí příslušenství šroubem umožňuje použití příslušenství také řady jiných konkurenčních značek na našem trhu a zaručuje tak mimořádnou univerzálnost stroje.

Díky dodávanému příslušenství a úložné brašně pro přenášení a skladování máte ihned k dispozici vše, co potřebujete k zahájení práce. Volba rychlosti otáček závisí na aplikaci a opracovávaném materiálu. Vyšší otáčky využijete například pro řezání, nižší otáčka pro odstraňování materiálu pomocí škrabky. Vyšší otáčky jsou také vhodné pro tvrdší materiály jako je ocel, nižší otáčky pro měkké matriály jako je dřevo a plasty.

Technické údaje:

Příkon: 280 W
Napájecí napětí: 230 V
Oscilační úhel: 1,4°
Volnoběžné otáčky: 10 000 - 22 000 kmitů/min.
Plynulá regulace otáček: ano, ovládacím kolečkem na rukojeti
Typ spínače: posuvný
Zajišťovací tlačítko: ano
Upínání nástrojů bez použití jiného nářadí: ano
Tvarovaná ergonomická rukojeť: ano
Délka přívodního kabelu: 3 m
Hmotnost: 1,58 kg
Akustický tlak: 90 dB(A)
Akustický výkon: 101 dB(A)
Vibrace: 10,3 m/s2
Balení: úložná taška

Příslušenství:

1x trojúhelníková brusná základna se suchým zipem a integrovaným odsáváním prachu
1x pilový list pro přesné ponorné řezy
1x segmentový pilový kotouč
1x pružná škrabka pro odstraňování materiálu
6x brusný papír P60 - P80 - P120
1x imbus klíč

Fotogalerie
Multifunkční přístroj BLACK & DECKER 280W, 8ks příslušenství, taška MT280BA-QS Multifunkční přístroj BLACK & DECKER 280W, 8ks příslušenství, taška MT280BA-QS
 
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.