Mop VILEDA SuperMocio Soft 148058


175 Kč (7.2 €) vč. DPH
ks
Rychlý nákup
 
Externí sklad 7 ks
Expedujeme do: 5 - 7 dnů
 
EAN: 4023103094192
Kód: EMT06432381
 
Poštovné při platbě předem: od 65 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 69 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Mop Vileda SuperMocio Soft šetrně čistí nečistoty z vašich podlah. Žluté třásně jemně čistí i jemnější podlahy a dlaždice a díky absorpčnímu složení mopu podlaha rychle zaschne. Součástí mopu není kbelík.

Vlastnosti:

- Absorpce vody
Žluté třásně z mikrovláken mají skvělou absorpční schopnost a dokážu absorbovat vodu i mastné skvrny najednou. Zajišťují rychlé a důkladné čištění vašich dlaždic a podlah.

- Stabilní rukojeť
Rukojeť mopu je stabilní a pevná, co zaručuje bezpěčné a efektivní vytítání. To se hodí zejména pokud je pro váš důležitý snadný a pohodlný úchop mopu.

- Lze prát v pračce
Čisticí hlaici mopu lze snadno opláchnout. Jednoduše vložte odnímatelnou hlavici do pračky a zbavte se jakýchkoli zbytků, které se stále drží na třásních. Tímto způsobem můžete snadno prodloužit životnost mopu SuperMocio Soft a zachovat jeho hygienické schopnosti.

Vileda SuperMocio Soft mop šetrně čistí vaše podlahy a dlaždice. Měkkost třásní byla dosažena smícháním tří různých materiálů dohromady, aby bylo zajištěno nejúčinnější řešení: 50% viskóza, 30% polyesterové mikrovlákno a 20% polypropylen. Soft mop snadno klouže po vašich podlahách a účinně sbírá nečistoty a vlasy bez poškození jemných povrchů.
Speciálně tvarovaná hlavice se může přizpůsobit téměř jakémukoli koutu ve vaší domácnosti, takže se už nebudete muset dělat starosti s čištěním rohů.

Zkombinujte tento produkt s kbelíkem Vileda SuperMocio se ždímacím košem pro ještě rychlejší každodenní úklid. Ždímací koš tohoto kbelíku vyždímá veškerou přebytečnou vodu z mopu, takže vaše podlahy po úklidu vyschnou za velmi krátkou dobu. Po použití můžete hlavici mopu jednoduše vyprat v pračce aby byla stále hygienicky čistá.

Vyzkoušejte Vileda SuperMocio Soft a své delikátní podlahy pečlivě očistěte!

Fotogalerie
Mop VILEDA SuperMocio Soft 148058 Mop VILEDA SuperMocio Soft 148058
 
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)


  •   Vyberte způsob dopravy
  •   Vyberte způsob platby