MiG 3 Starterpack


Momentálně nedostupné
 
 
Kód: EMT06420372
 
Poštovné při platbě předem: od 69 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 89 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Vyberte si své tři oblíbence a vypěstujte si své malé zelené království. Startovací balíček k zahradě MiG 3 vám nabídne všechny nástroje, abyste se mohli stát protřelým zahradníkem i s kvetoucími rostlinami, od jahod a rajčat až po nejnáročnější rostliny jako jsou orchideje. V pár jednoduchých krocích dosáhnete pronikavé vůně a intenzivní chuti rostlinek.

V balíčku se semínky najdete mátu, petržel, salát, bazalku, meduňku, pažitku a keříkové rajče. Pro zasazení semínek máty, petržele a pažitky oceníte přibalený vermikulit, použít můžete i pěstební kostku Rockwool. Kromě nich také využijete nitrilové rukavice, protože i bylinky si potrpí na hygienu, nůžky pro kadeřnické úpravy vašich zahradnických úspěchů, substrát, hydroponické hnojivo GHE FloraNova Grow pro zdravý růst vašich zelených svěřenců a speciální hnojivo GHE FloraNova Bloom pro kvetoucí rostlinky. Součástí balení je i kultivační manuál s triky a tipy pro snadné zahradničení.

Obsah balení

- GHE FloraNova Grow 50 ml
- GHE FloraNova Bloom 50 ml
- 6x Rockwool pěstební kostka
- 20x nitrilové rukavice
- hydroponický substrát 0,2 l
- vermikulit
- zastřihovací nůžky
- balíček semínek
- kultivační manuál

Fotogalerie
MiG 3 Starterpack MiG 3 Starterpack
 
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.