Lepidlo ve spreji BL6 400ml


199 Kč (8.4 €) vč. DPH
ks
Rychlý nákup
 
Externí sklad 2 ks
Expedujeme do: 5 - 7 dnů
 
EAN: 8592860801504
Kód: EMT06560620
 
Poštovné při platbě předem: od 65 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 69 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Univerzální lepidlo ve spreji BL6

Je jednosložkové rozpouštědlové lepidlo na bázi syntetických kaučuků určené k okamžitému použití.
Speciální ventil umožňuje rovnoměrný nástřik lepidla.
Tepelná odolnost +80°C.
Univerzální lepidlo je určené k plošnému lepení papíru, kartonů, plastů, korku, dřeva, textilií, kovů apod., ve výrobě, opravnách a údržbě v autoprůmyslu, reklamě, čalounictví, podlahářství.
Není vhodné pro lepení polystyrenu.
Balení: spray 400ml.
Lepidlo ve spreji je univerzálně použitelné lepidlo na bázi umělého kaučuku a různých rozpouštědel. Speciálním ventilem se dosáhlo dobré rozprášení při nastříkání. Při použití Lepidla ve spreji odpadají následné práce, jako např. čištění s pomůckami jako pinzeta, špachtle nebo nádoby. Při jednoduchém nastříkání se dosáhne i rovnoměrné nanesení lepidla.

Použití:
Lepidlo ve spreji je univerzální lepidlo z nádoby pod tlakem speciálně pro velké plochy papíru, kartonu, kůže, dřeva, textilie a mnoha umělých hmot. Např. izolační matrace, obaly z umělých hmot nebo kůže, opředená, izolační materiály atd. Dobré rozprášení speciálním ventilem. Rychlé a okamžité lepení. Univerzálně použitelné v průmyslu, řemesle a domácnosti. Lepí lakované i nelakované kovy a je odolné vůči teplotě do + 80°C.

Barva: nažloutlá
Báze: umělý kaučuk s různými rozpouštědly
Obsah pevných částic: cca 20%
Teplotní odolnost: do +80°C
Pohonná látka: Propan/Butan
Stálost při skladování: 3 roky při správném skladování

Pracovní postup:
Podklad by měl být suchý, bez prachu a mastnot, staré lepidlo a zbytky materiálu by měly být odstraněny. Nádobu silně protřepat, pak lepidlo nastříkat ze vzdálenosti ca. 20-30cm oboustranně. Před nastříkáním by měla mít nádoba pokojovou teplotu. Přesná vzdálenost nástřiku závisí na velikosti a druhu lepených součástí. Po nastříkání na části nechat schnout cca. 8-12min, pak lepené části silně přitlačit k sobě. Doba schnutí závisí na druhu lepeného materiálu. Přebytečné lepidlo je možné odstranit ředěním nebo čističem.

Technické parametry:

- Objem: 400 ml
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)


  •   Vyberte způsob dopravy
  •   Vyberte způsob platby