LED pásek 24V 60LED/m IP65 11.5W/m RGB + CCT IMMAX NEO 07009T ZIGBEE DIM 1m 3ks


Momentálně nedostupné
 
 
EAN: 8592957070301
Kód: EMT04151255
 
Poštovné při platbě předem: od 69 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 89 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

LED pásky Immax NEO s chytrými funkcemi – svítí teple i studeně, bíle i barevně, blikají nebo se decentně stmívají. Jsou vaším štětcem, který vymaluje váš byt, dům či hrad realisticky či pohádkově, přesně podle vašeho přání nebo nálady. Chytré žárovky Immax NEO jsou k dostání v různých tvarech a s různými paticemi.

Mozkem celého systému je inteligentní centrála Immax NEO. Ta umožňuje komunikaci mezi vaším telefonem, tabletem nebo dálkovým ovladačem Immax NEO s každou jednotlivou žárovkou, skupinami žárovek nebo všemi žárovkami dohromady. K jedné centrále lze připojit až sto chytrých žárovek či chytrých ovládacích prvků. A nejen to. Centrálu lze připojit k internetu pomocí vaší domácí Wi-Fi sítě a pak můžete osvětlení svého domova ovládat z libovolného místa na světě… Váš dům bude pro okolí žít, i když vy budete daleko…

Ovládat můžete všechny dostupné funkce vašeho chytrého osvětlení, ať již se jedná o proměnlivou intenzitu světla, jeho tepelné zabarvení, nastavení barevných tonů nebo třeba časových režimů osvětlení v různých částech vašeho domova. A vše je tak snadné… stačí mít dálkový ovladač Immax NEO nebo nainstalovanou aplikaci Immax NEO na vašem chytrém telefonu…

Unikátní koncepce bezdrátového ovládání celé sítě domácích světelných zdrojů a ovládacích prvků Immax NEO spojuje výhody úsporných a spolehlivých osvětlovacích LED technologií s nejmodernějšími řídícími systémy. Systém NEO je postaven na ověřené technologii ZigBee, která představuje to nejpokrokovější řešení v oblasti chytré domácnosti a je navržena tak, aby byla schopna propojit výhledově všechna zařízení domácí elektroniky do jednoho jednoduše ovladatelného komplexu.

Instalace:

- Připojte libovolný světelný zdroj Immax NEO do elektrické sítě
- Zapojte chytrou centrálu Immax NEO do elektrické sítě a pomocí dodaného síťového kabelu se připojte k vašemu Wi-Fi routeru. Vyčkejte pár vteřin, než se rozsvítí všechny kontrolky na chytré centrále Immax NEO.
- Pomocí přiloženého QR kódu stáhněte a naistalujte aplikaci Immax NEO
- Nyní máte vše připravené pro to, ať se stanete pánem světla ve své domácnosti

Vlastnosti:

- Vstupní napětí LED pásku: 24V 108mA
- Materiál: plast, pryž
- Počet a typ LED: 5050 RGB + 5050 CCT(2700K/ 6500K) SMD LED, 60ks LED/m
- Barva světla: CCT + RGB
- Barevná teplota: 2700K - 6500K
- Světelný tok (lm/m): Červená 65lm / Zelená 143lm / Modrá 39lm / Teplá bílá 406lm / Studená bílá 406lm
- Průměrná životnost: 25.000 hodin
- Stupeň krytí LED pásku: IP65
- Index podání barev:>80Ra
- Délka LED pásku: 1m
- Počet spínacích cyklů: 100.000
- Okamžité rozsvícení
- Energetická třída(EEI): A+
- Možnost stmívání: ANO
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.