Lampa UV sterilizační MYU-S1


Momentálně nedostupné
 
 
Kód: EMT08859121
 
Poštovné při platbě předem: od 69 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 89 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Dezinfekce UV zářením - germicidní dezinfekce místnosti, UV-C zářením o vlnové délce 280-315 nanometru je jednou z možností likvidace virů, bakterií ale i roztočů a plísní. Provádí se v místnostech se zvýšenými nároky na čistotu z důvodu minimalizace nebo zamezení výskytu infekcí. Namísto úplného spoléhání na chemikále, je základní hygiena - pilíř potravinové bezpečnost - důležitá v úsilí boje proti bakteriím, protože tyto obecně preferují teplé, vlhké a tmavé prostředí. Bakterie mají velmi krátký cyklus rozmnožování, proto se mohou velmi rychle množit. Když některé bakterie přežijí chemický útok, přenese je jejich zkušenost na další generaci. Proto se může vyvinout rezistence (odolnost) na některé chemikálie. Navíc používání některých agresivních chemických látek může mít za následek nepříjemné účinky na lidský organismus. I při sterilizaci UV-C lampou je třeba dodržovat jisté zásady a nevystavovat sebe, ani nic živého přímému UV světlu. Proto je přístroj vybaven dálkovým ovládáním a zpožďovačem, aby byl čas na opuštění prostoru, který chcete sterilizovat.

Po zasunutí přibalených zářivek je světlo připraveno k použití. Po odstranění horního krytu a buď stiskam na světle, nebo stiskem dálkového ovládání - po uplynutí prodlevy (10s) pro opuštění místnosti se tři zářivky vysunou a rozsvítí na dobu 30 minut. Pro místnost cca 40m2 je to dostatečný čas. Dálkovým ovládáním lze světlo kdykoliv vypnout - poté se zářivky automaticky zasunou a zhasnou. Poté se doporučuje místnost vyvětrat. V místnosti je cítit charakteristický ozon.

V současnosti velice aktuální výrobek, pro domácí i profesionální využití. Kromě dezinfekčních vlastností lze ničit i roztoče v lůžkovinách.

Vlastnosti:

- Snížení obsahu mikrobů, které bývají příčinou nachlazení, infekcí, astmatu a různých alergických příznaků
- Rychlá a efektivní sterilizace interieru a povrchů bez jejich poškození
- Vyčištění bez chemických prostředků a tedy i bez často nepříjemného zápachu a škodlivin
- Výška: 470 mm

Obsah balení:

- UV sterilizační lampa
- UV zářivka 38W
- Dálkové ovládání
- Návod

Fotogalerie
Lampa UV sterilizační MYU-S1 Lampa UV sterilizační MYU-S1
 
Lampa UV sterilizační MYU-S1
 
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.