Kufr cestovní KRUGER & MATZ Black 54l hliníkový


Momentálně nedostupné
 
 
EAN: 5901890042635
Kód: EMT06432111
 
Poštovné při platbě předem: od 65 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 69 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Spolehlivý společník na vašich cestách
Bez ohledu na to, kolik času strávíte na krátkých nebo delších cestách, v nabídce kufru Kruger & Matz najdete ten, který dokonale splní vaše očekávání. Máte na výběr ze tří velikostí - velký, střední a kabinový kufr ideální do letadla. Vynikající zpracování a elegantní styl v kombinaci s maximální funkčností zajistí vašim osobním věcem spolehlivou ochranu.

Sázejte na vynikající kvalitu
Kruger Kruger & Matz je vyroben výhradně ze silného hliníku odolného proti poškození. Díky tomu si můžete být jisti, že bude vaším spolehlivým společníkem na cesty po mnoho let. Pohodlné kožené rukojeti a odnímatelný popruh pro zavěšení kabelky nebo tašky na notebook jsou zárukou pohodlí, které vám ostatní mohou jen závidět.

Protože na vnitřku záleží
Vnitřní prostor kufru Kruger & Matz, lemovaný příjemnou modrou podšívkou na dotek, se skládá z prostorné přihrádky na osobní věci. Pohodlí balení zajišťují dvě přihrádky nastavitelné pomocí pásků na suchý zip k oddělení zabalených věcí, které lze použít také jako kapsy na drobnosti.

Pro váš klid
Zavírací systém kufru Kruger & Matz se skládá z přezek vybavených moderním zámkem šifrovaným funkcí TSA, velmi užitečným v případě celní kontroly. Zaručuje rychlé a, co je důležité, neinvazivní otevírání a zavírání kufru, aniž by došlo k poškození zámku.

Lehká, teleskopická rukojeť v kombinaci se čtyřmi dvojitými a 360 ° otočnými kolečky je perfektní kombinací, která podporuje plynulé manévrování kufru. Kola navíc ze silných a odolných materiálů navíc zaručují nejen snadné přenášení kufru, ale také zajišťují, že se v nejméně očekávaném okamžiku nezklame.

Technické parametry:

- Barva: černá
- Materiál: hliník
- Rozměry: 24 "(67 x 42 x 23 cm)
- Kapacita: 54 l
- Zámek: Integrovaný 3místný kombinovaný zámek s funkcí TSA
- Kola: 4, 360 °
- Hmotnost: 5,2 kg

Fotogalerie
Kufr cestovní KRUGER & MATZ Black 54l hliníkový Kufr cestovní KRUGER & MATZ Black 54l hliníkový
 
Kufr cestovní KRUGER & MATZ Black 54l hliníkový
 
Kufr cestovní KRUGER & MATZ Black 54l hliníkový
 
Kufr cestovní KRUGER & MATZ Black 54l hliníkový
 
Kufr cestovní KRUGER & MATZ Black 54l hliníkový
 
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.