Konvektor LTC LXUG05


714 Kč (27.6 €) vč. DPH
ks
Rychlý nákup
 
Externí sklad 7 ks
Expedujeme do: 5 - 7 dnů
 
EAN: 5902270751758
Kód: EMT06427170
 
Poštovné při platbě předem: od 65 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 69 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Účinný konvektorový ohřívač, který uspokojí i toho nejnáročnějšího uživatele a zahřeje místnost, ve které máme omezený přístup k radiátorům nebo kde nejsou dostatečně účinné. Radiátor UG05 je také skvělou alternativou k vytápění v případě poruchy. Zařízení umožňuje nastavit teplotu a pracuje na 3 úrovních výkonu. Z bezpečnostních důvodů je ohřívač vybaven ochranou proti přehřátí a termostatem. Model UG05 je volně stojící radiátor s maximálním výkonem 2 000 W.

UNIVERZÁLNÍ
Dominantní barvou radiátoru je bílá, neuvěřitelně klasická barva, která se bez problémů hodí do každé místnosti. Šedé akcenty dodávají zařízení moderní vzhled a radiátor vypadá opravdu působivě. Díky nejkvalitnějším materiálům použitým při výrobě tohoto radiátoru vypadá toto zařízení skvěle doma jako další zdroj tepla v chladných a pochmurných zimních dnech, aniž by to kazilo design interiéru.

ZÁSADA PROVOZU
Konvektorová topení fungují na principu velmi jednoduchých, spolehlivých a prověřených řešení. Chladný vzduch je nasáván uvnitř ohřívače, kde je poté ohříván elektrickými ohřívači. Teplý vzduch přirozeně stoupá a opouští vnitřek ohřívače ventilací umístěnou v horní části krytu. Velká plocha pro výměnu tepla zajišťuje rovnoměrné a účinné předávání tepla do místnosti. Místnost je rychle vytápěna, ale šetrně.

ÚČINNOST
Doménou konvektorů je to, jak rychle a efektivně jsou schopny zvýšit teplotu v místnosti. Na rozdíl od topných olejů nezůstávají horké dlouho po vypnutí, ale uvolňují teplo do místnosti mnohem rychleji a efektivněji.

BEZPEČNOST
Radiátor je vybaven moderním systémem, který chrání před přehřátím, a vysoce kvalitním termostatem. Integrované bezpečnostní prvky odlišují tento ohřívač od ostatních zařízení této třídy.

SNADNÁ PŘEPRAVA
Zařízení je extrémně lehké, kompaktní a praktické. Díky tomu je lze snadno přemístit mezi místnostmi, jak se vám líbí, na rozdíl od jiných typů volně stojících radiátorů - často mnohem těžších a nepřizpůsobených pro snadnou přepravu.

3 KROKY NASTAVENÍ VÝKONU

Minimum: 800 W
Normální: 1200 W
Maximum: 2 000 W

Vlastnosti:

- Regulace výkonu: Ano, 3 provozní režimy (800 W, 1200 W, 2000 W)
- : 230 V / 50 Hz
- Termostat: Ano
- Ochrana proti přehřátí: Ano
- Provozní lampa: Ano
- Časovač: Ne
- Turbo proudění vzduchuNe:
- Rozměry (Š x V x H): 59 x 38 x 11 cm (bez nožiček)

Fotogalerie
Konvektor LTC LXUG05 Konvektor LTC LXUG05
 
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)
Tip: Prepnite si menu na Euro


  •   Vyberte způsob dopravy
  •   Vyberte způsob platby
Vyberte prosím pobočku pošty, na které si chcete zboží vyzvednout.

Objednávané zboží
Množství Název zboží Cena
Konvektor LTC LXUG05 714 Kč
Cena dopravy a platby: 0 Kč
Celková cena zboží a dopravy s DPH: 714 Kč