Kamery do auta

Už žádné dohadování s ostatními řidiči! Pořiďte si autokameru a získejte spolehlivého svědka. Záznam z kamery pomůže usvědčit zloděje i viníka nehody. Kamery do auta nejvyšší kvality a profesionality.

Proč si pořídit kameru do auta? Černá skříňka je šikovná věcička!

Jste za volantem častěji než jako chodec na chodníku? Ať už řídíte auto jako profesionál nebo usednutí do svého vozidla berete jako příjemné odreagování, rozhodně se vám bude hodit šikovný pomocník, který dokáže zaznamenat vše, co se během jízdy odehrává před vašim vozidlem. Kamera do auta dobývá palubní desky vozového parku – přidejte se k zástupu spokojených uživatelů a objevte kouzlo i výhody autokamery. Číst dál >>

Omlouváme se, ale nebyl nalezen žádný produkt vyhovující vašemu zadání.


Černá skříňka jako zábava i pojistka

I když jste ten nejzodpovědnější řidič na světe, chování jiných jen těžko ovlivníte, a tak se i vinou jiných můžete stát účastníkem dopravní nehody. Dokazování viny či neviny pak není zrovna nejpříjemnějším zážitkem – ne však, pokud si na své palubní desce vozíte nenápadnou, zato velice efektivní věcičku v podobě kamery do auta.

Autokamera poctivě dokumentuje dění během vaší jízdy před vozidlem a nahraný záznam může posloužit jako důkaz. Kamera tak vlastně šetří vaše peníze a tak její pořízení je výhodnější, než se na první pohled může zdát.

Navíc dokáže fungovat jako skvělý záznam krajiny, kterou projíždíte a jako řidič si její krásy nemůžete vychutnat tak jako spolujezdci. Pořízený záznam si však můžete přehrát později a pokochat se krásnou scenérii dodatečně.

Kamera do auta je plná užitečných funkcí

Neustálé nahrávání toho co se děje před vozidlem, u některých typů kamer dokonce i za vozidlem, není jedinou předností kamery do auta.

Nejen, že je záznam pořizován ve smyčkách, a nejstarší záznamy se tak automaticky mažou,  autokamera dokáže záznam uzamčený proti přepisu nepřemazat a ponechat v paměti. Tuto možnost uzamčení záznamu máte nejen vy pomocí tlačítka, ale pokud si pořídíte typ autokamery s funkcí G-senzoru, učiní tak v případě nárazu sama kamera za vás.

Autokamera se také dokáže sama zapnout při nastartování vozidla a zvládne díky GPS lokátoru i uložení vaší trasy pro pozdější zobrazení v mapě.

Víc než jen pouhá autokamera

Nahrávání obrazu je prioritou, pokud však toužíte po něčem navíc, příjemném bonusu, který by vám dokázala nabídnout na první pohled „jen obyčejná“ autokamera, skutečně toho dokáží vyšší modely mnohem víc.

 Líbilo by se vám být informováni o radarech? Detektor radarů, ale také asistent jízdních pruhů a dokonce i funkce couvací kamery usnadňující parkování – i to zvládne moderní a užitečná kamera do vašeho vozidla.