Kamera TENDA CT6


1 264 Kč (48.4 €) vč. DPH
ks
Rychlý nákup
 
Externí sklad 2 ks
Expedujeme do: 5 - 7 dnů
 
EAN: 6932849434538
Kód: EMT08810993
 
Poštovné při platbě předem: od 65 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 69 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Venkovní IP 2K kamera s online sledováním pomocí mobilního telefonu a tabletu. Ukládání záznamů a fotografií na microSD kartu nebo Cloud. Rozlišení 2K (2304 x 1296 px) pro video v opravdu vysoké kvalitě, denní i noční provoz díky IR dosvitu až 30 m, nová komprese videa H.265, ohnisková vzdálenost 4,0 mm, Wi-Fi b/g/n, 1x LAN RJ45 10/100 Mb/s, mikrofon a reproduktor, slot pro microSD kartu s velikostí až 128 GB. Kamera podporuje S-motion - automaticky ostří optiku tam kde je pohyb. Součástí balení je držák na stěnu/strop.

Mějte své IP kamery stále pod kontrolou. Díky aplikaci TDSEE která je kompletně v češtině bude pro vás jednoduchá nejen instalace ale také používání kamer. Aplikace obsahuje celý seznam přidaných kamer, prohlížení online videí, uložených videí jak na microSD kartě tak na Cloudovém úložišti, mluvení a odposlech z kamery, podrobné nastavení alarmů (siréna, nahraný zvukový záznam, tiché, výstražné blikání LED diod), několik druhů nočního vidění (Smart mód, Plněbarevný mód, Černobílý mód), zakoupení Cloudového úložiště přímo v nastavení kamery, režim hlídání, vypnutí LED indikace, vypnutí kamery, automatická aktualizace firmware a další.

Kamera má čistý a jednoduchý design, který je zároveň velmi efektivní. Úhel snímání je 110° a navíc jsou kolem optiky umístěny hned dvě bílé LED diody a další dvě infračervené IR LED diody pro přísvit v noci a korekci slunce ve dne. Pro perfektní připojení k síti kameru doplňují hned dvě otočné WiFi antény. Kamera disponuje stupněm krytí IP66 - je určena do venkovního prostředí, odolná vůči prachu i vodě. Kameru doplňuje praktický držák na stěnu nebo strop pro rychlé uchycení dle požadavků uživatele.

Kamera CT6 vyniká rozlišením 2K (2304 x 1296 px), dále optika f= 4 mm a F= 1.6, infračervený filtr ICR, 3D redukce šumu, DWDR (Digital Wide Dynamic Range), kompenzace zadního světla, ROI (Region Of Interest). CT6 podporuje obousměrný přenos zvuku (obsahuje mikrofon a reproduktor), díky kterému je možný odposlech z kamery ale také zvuk z reproduktoru kamery při mluvení do mobilního telefonu. Reproduktor je také možné nastavit jako sirénu při detekci pohybu.

Díky této funkci kamera automaticky ostří tam kde rozeznává pohyb, nejen za lidským tělem. K této funkci je možné nastavit chování alarmu - výstraha pomocí bílých blikajících LED diod, výstraha pomocí zvuku, buď siréna nebo vlastní 10ti vteřinový záznam zvuku (až 3 nahrávky). Také je možné ponechat potichu a bez LED světla. Dále nastavení notifikací do mobilního telefonu, nahrávání při detekci pohybu apod.

Kamera CT6 obsahuje LED diody pro noční svícení. Dvě bílé LED diody a další dvě infračervené IR LED diody pro přísvit v noci a korekci slunce ve dne. Na výběr je několik druhů nočního vidění (Smart mód, Plněbarevný mód, Černobílý mód). Je možné ponechat režim nočního svícení zapnutý, vypnutý nebo jej kamera aktivuje a deaktivuje automaticky.

Tenda CT6 podporuje jeden z nejnovějších kodeků pro pořizování videozáznamů - H.265. Oproti staršímu kodeku H.264 je možné uložit až o 50% více videozáznamů na datové úložiště a také přenos dat v síti je poloviční, síť tak není zbytečně přetěžovaná.

Vlastnosti:

- Wi-Fi standardy: IEEE 802.11b/g/n; 300 Mb/s
- Ethernet: 1x LAN RJ45 port 10/100 Mb/s
- Rozlišení: 3MP (2304 x 1296 px)
- Frekvence: 2,4 GHz
- Zabezpečení: 64/128-bit WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK
- Způsob ovládání: SMART aplikace do mob. telefonu Tenda TDSEE
- Rozhraní: 1x Reset, 1x slot microSD max. 128 GB, 1x konektor Jack, 1x RJ45
- LED indikace: ano, 1x červená/modrá
- Systém mobilního telefonu: Android 4.4 a vyšší, iOS 9.0 a vyšší
- Úhel záběru: 110°
- Třída krytí/odolnosti: IP66
- Slot na microSD kartu: ano, max. 128 GB Class10
- Optika: 4 mm, F = 1.6
- Přenos zvuku: ano, obousměrnný, obsahuje mikrofon a reproduktor
- Vyvolání poplachu: ano, světlem i zvukem
- Nahrání vzkazu který se přehraje při detekci pohybu: ano, 3 nahrávky, každá max. 10 vteřin
- Dosah nočního LED/IR LED přísvitu: 30 m
- Antény: ano, 2x venkovní otočné
- Kódování: H.265
- Další funkce: ICR, 3D redukce šumu, DWDR, kompenzace světla, ROI
- Provedení: outdoor, venkovní
- Provozní teplota: -30° až +60 °C
- Rozměry (v x š x h): 72 x 175 mm
- Certifikace: CE, RoHS, FCC, RCM

Obsah balení:

- 1x Tenda CT6
- 1x Napájecí adaptér 12V DC 1 A
- 1x Držák na stěnu/strop
- 1x Stručná instalační příručka
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)


  •   Vyberte způsob dopravy
  •   Vyberte způsob platby