Kamera KRUGER & MATZ Connect C30


Momentálně nedostupné
Předpokládaný termín naskladnění: 24. 09. 2021
 
 
EAN: 5901890064835
Kód: EMT08810898
 
Poštovné při platbě předem: od 65 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 69 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Venkovní Wi-Fi kamera Kruger & Matz Connect C30

Dbejte na bezpečnost nejen ve svém bytě, ale také na zahradě. Venkovní kamera Kruger & Matz Connect C30 Wi-Fi vám umožní 24 hodin denně sledovat, co se děje před vaším domem. Toto moderní zařízení můžete ovládat ze smartphonu, takže ať jste kdekoli, máte vždy kontrolu nad situací. Přesvědčte se sami, jak praktické a pohodlné je takové řešení!

Pro každé počasí
Nejprve si zaslouží pozornost odolné pouzdro v souladu s třídou odolnosti IP66. Kamerová kamera Connect C30 je vodotěsná a prachotěsná. A co víc, nebojí se ani tepla, ani mrazu. Mějte kontrolu nad tím, co se děje ve vaší zahradě, kdykoli během roku!

Inteligentní pomocník
Bezdrátová kamera Kruger & Matz Connect C30 je dokonalým doplňkem vašeho chytrého domácího vybavení. Díky Wi-Fi připojení lze zařízení ovládat pomocí aplikace TuyaSmart, takže ať jste kdekoli, můžete kdykoli zkontrolovat, co se děje ve vaší zahradě.

Důraz na detail
Fotoaparát s Wi-Fi Connect C30 je zařízení ideální pro lidi, kteří chtějí vidět každý detail. Tento model umožňuje záznam rychlostí 20 snímků za sekundu ve Full HD rozlišení, což zaručuje velmi detailní obraz.

Automatická ochrana
Široká funkčnost IP kamery Kruger & Matz znamená, že nic, co se děje ve vašem dvoře, neunikne vaší pozornosti. Zařízení detekuje pohyb a odešle oznámení do vašeho smartphonu. To vám umožní rychle reagovat na hrozbu.

Bezpečnost po setmění
Kamerová kamera Kruger & Matz Connect C30 není jen vysoce kvalitní záznam během dne, ale také v noci. To vše díky použití infračervených LED diod s maximálním dosahem 10 metrů, které poskytují jasný obraz i po setmění.

Obousměrná komunikace
Velkou výhodou monitorovací kamery je možnost obousměrné zvukové komunikace. Díky vestavěnému mikrofonu a reproduktoru vám zařízení umožní nejen pasivně sledovat obraz, ale lze jej použít také jako videotelefon.

Chcete-li vidět více
Rotující kamera Kruger & Matz byla navržena tak, abyste si ji mohli přizpůsobit svým potřebám. Zařízení má schopnost upravit úhel pohledu - 350 ° vodorovně a 110 ° svisle - což minimalizuje počet mrtvých míst.

Pod neustálým pozorováním
Connect C30 byl vybaven čtečkou karet SD s maximální kapacitou 128 GB, což v kombinaci s použitou kompresí H.264 výrazně snižuje objem obsazeného místa na disku. Zařízení navíc umožňuje ukládat zaznamenaný materiál do cloudu.

Technické parametry:

- Bezdrátová správa kamer
- Spolupráce s aplikací Tuya
- Detekce pohybu
- Funkce alarmu
- Integrovaný mikrofon a reproduktor
- Viditelnost po setmění díky LED IR
- Čidlo: CMOS
- Rozlišení: 2 MPx (1080p, 720p)
- Hladkost obrazu: 20 FPS
- Komprese: H.264
- Wi-Fi komunikace: 802.11 b / g / n (2,4 GHz)
- Horizontální úhel nastavení: 350 °
- Vertikální úhel nastavení: 110 °
- IR dosah LED: 10 m
- Maximální kapacita karty microSD: 128 GB
- Třída odporu:
- IP66 : microUSB (5 V, 2 A)
- Příkon: <5 W
- Provozní teplota: -10 ° C ~ 55 ° C
- Provozní vlhkost: 10% ~ 80%
- Barva: bílá
- Rozměry: 91 x 134 x 240 mm
- Hmotnost: 347 g

Obsah balení: AC adaptér (1 m) , montážní kolíky, šrouby, klíč


Fotogalerie
Kamera KRUGER & MATZ Connect C30 Kamera KRUGER & MATZ Connect C30
 
Kamera KRUGER & MATZ Connect C30
 
Kamera KRUGER & MATZ Connect C30
 
Kamera KRUGER & MATZ Connect C30
 
Kamera KRUGER & MATZ Connect C30
 
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.