Kamera do auta Full HD NAVITEL R800


Momentálně nedostupné
 
 
EAN: 8594181740173
Kód: EMT08810573
 
Poštovné při platbě předem: od 69 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 89 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Záznamová kamera do auta se stylovým kovovým tělem, dodávána s 2 různými držáky. Vybavena je širokým úhlem záběru 170° a nahrává ve FullHD kvalitě. Záznamová kamera využívá jeden z nejlepších kompresních formátů videa H.264, který umožňuje ukládat vysoce kvalitní videozáznamy na co nejméně úložného prostoru. Záznamy i snímky jsou ukládány na SD kartu o možné kapacitě až 256 GB. Disponuje funkcí automatického startu při nastartování motoru, nočním a parkovacím režimem. Vybavena je G-senzorem, který zachytí a bezpečně uloží kritické záznamy z nehod tak, abyste o ně nepřišli. Má 4-palcový displej a citlivý mikrofon pro vysoce kvalitní záznam zvuku.

V dnešní uspěchané době jsou silnice velmi nebezpečné. Bezohlední řidiči, nervózní chodci a cyklisté Vám budou jízdu vždy komplikovat. Proto jestli trávíte hodně času cestováním v automobilu, je lepší si celou svou jízdu natáčet a dokumentovat. To můžete právě díky záznamové kameře do auta NAVITEL R800! Díky reálnému FULL HD rozlišení 1920 x 1080 pixelů a výkonnému čipsetu (NOVATEK) získáte dokonale ostrý obraz, ze kterého lze bez problému vyčíst SPZ vozidel. Kamera disponuje širokoúhlým objektivem s úhlem záběru 170° - budete tak mít absolutní přehled o situaci před Vaším vozidlem i o vozidlech jedoucích v protisměru. Plynulost záznamu zajišťuje frekvence snímaní 30 fps, ostrost a detaily záznamu zachovává kompresní technologie H.264.

Kamera je vybavena G-senzorem, který zaznamenává a chrání záznamy v případě náhlého zrychlení, brzdění či nárazu. Vaše inkriminované záběry z nehod jsou uzamčeny, nebudou přemazány a Vy tak budete mít jistotu, že právě o tyto záběry nepřijdete. Již se nemusíte starat o volné místo na Vaší paměťové kartě! Po jejím zaplnění začne zařízení automaticky přepisovat nejstarší záznamy těmi novými, ale nemusíte se bát - uzamčené záznamy se nepřemažou. Záznamy se ukládají ve formátu MOV a díky maximální podporované kapacitě microSD karty až do 256 GB, můžete na kartu uložit opravdu velké množství záznamů. Kamera NAVITEL R800 nahrává kvalitní záznamy i při sníženém osvětlení v nočním režimu, a to i tehdy, pokud je jediným osvětlením světlomet automobilu.

Vlastnosti:

- Úhel záběru: 170°
- CPU: NOVATEK NT96650
- MicroSD karta: až 256 GB
- G-senzor
- Automatický start
- Parkovací režim
- Formát videa: MOV
- Komprese videa: H.264
- Rozlišení videa: 1920?1080 FullHD
- Frekvence snímku: 30 fps
- Formát snímku: JPG
- Rozlišení snímku: 12 Mpx
- Typ displeje: IPS
- Velikost displeje: 4"
- Rozlišení displeje: 800x480

Obsah balení:

- NAVITEL DVR R800
- Držák do auta přísavkový
- Držák do auta samolepící
- Nabíječka do auta NAVITEL (délka kabelu 3,2 m)
- Kabel USB
- Čistící ubrousek z mikrovlákna
- Uživatelská příručka
- Záruční list

Fotogalerie
Kamera do auta Full HD NAVITEL R800 Kamera do auta Full HD NAVITEL R800
 
Kamera do auta Full HD NAVITEL R800
 
Kamera do auta Full HD NAVITEL R800
 
Kamera do auta Full HD NAVITEL R800
 
Kamera do auta Full HD NAVITEL R800
 
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.