Kamera do auta FULL HD NAVITEL R600


Momentálně nedostupné
 
 
EAN: 8594181740159
Kód: EMT08810572
 
Poštovné při platbě předem: od 69 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 89 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

V dnešní uspěchané době jsou silnice velmi nebezpečné. Bezohlední řidiči, nervózní chodci a cyklisté Vám budou jízdu vždy komplikovat. Proto jestli trávíte hodně času cestováním v automobilu, je lepší si celou svou jízdu natáčet a dokumentovat. To můžete právě díky 2 palcové záznamové kameře do auta NAVITEL R600! Díky reálnému FULL HD rozlišení 1920 x 1080 pixelů a výkonnému čipsetu (NOVATEK) získáte dokonale ostrý obraz, ze kterého lze bez problému vyčíst SPZ vozidel. Kamera disponuje širokoúhlým objektivem s úhlem záběru 170° - budete tak mít absolutní přehled o situaci před Vaším vozidlem i o vozidlech jedoucích v protisměru. Plynulost záznamu zajišťuje frekvence snímaní 30 fps, ostrost a detaily záznamu zachovává kompresní technologie H.264. Kamera je vybavena G-senzorem, který zaznamenává a chrání záznamy v případě náhlého zrychlení, brzdění či nárazu. Vaše inkriminované záběry z nehod jsou uzamčeny, nebudou přemazány a Vy tak budete mít jistotu, že právě o tyto záběry nepřijdete.

Již se nemusíte starat o volné místo na Vaší paměťové kartě! Po jejím zaplnění začne zařízení automaticky přepisovat nejstarší záznamy těmi novými, ale nemusíte se bát - uzamčené záznamy se nepřemažou. Záznamy se ukládají ve formátu MOV a díky maximální podporované kapacitě microSD karty až do 256 GB, můžete na kartu uložit opravdu velké množství záznamů. Kamera NAVITEL R600 nahrává kvalitní záznamy i při sníženém osvětlení v nočním režimu, a to i tehdy, pokud je jediným osvětlením světlomet automobilu. Funkce automatický start zajišťuje zapnutí kamery a automatický začátek nahrávání záznamů při nastartování vozidla. Nemusíte se o kameru starat a pokaždé ji aktivně zapínat.

V případě, že je vozidlo zaparkované a kamera detekuje otřes, začne automaticky nahrávat záznam, který se uzamkne. Budete tak mít své vozidlo pod kontrolou i v době, kdy v něm nejste. S kamerou NAVITEL R600 můžete pořídit i obrazový materiál z nehody. Stačí ji pouze vyjmout z držáku a nafotit potřebné záběry. Digitální snímky jsou v rozlišení 12 Mpx a uložené na microSD kartu ve formátu JPEG.

Menu zařízení i uživatelská příručka je kromě jiných jazyků lokalizována do češtiny, tudíž nebude pro uživatele problém jakéhokoliv nastavení, které je však velice snadné a intuitivní. Samotná instalace do vozidla je také velmi jednoduchá díky samolepícímu držáku na čelní sklo, který můžete pohodlně nechávat ve vozidle a díky dostatečně dlouhé nabíječce do auta s možností napájení 12/24 V pro použití jak v osobních, tak nákladních automobilech. Kamera NAVITEL R600 nadchne nejen svými vlastnostmi, ale i svým nadčasovým designem. Díky malým rozměrům Vám nebude kamera překážet ve výhledu z vozidla, ani nebude tolik nápadná pro potencionální zloděje.

Vlastnosti:

- Nenápadná záznamová kamera s 2 palcovým displejem
- Dokonale ostrý obraz díky reálnému FULL HD rozlišení a výkonnému čipsetu (NOVATEK)
- Plynulost záznamu zajišťuje frekvence snímání 30 snímků za sekundu
- Širokoúhlý objektiv s úhlem záběru 170°
- Jedna z nejlepších kompresních technologií H.264
- Záznam zvuku ve vysoké kvalitě
- CZ/SK menu i manuál
- Nahrávání ve smyčce – žádné časové mezery mezi jednotlivými videi, přepisování nejstarších záznamů
- G-senzor – zaznamenává a chrání záběry v případě náhlého zrychlení, brzdění či nárazu
- Noční režim – kvalitní záznam i při sníženém osvětlení
- Parkovací režim – v případě detekce otřesu automatické nahrávání
- Automatický start – po nastartování funkce automatického zapnutí a nahrávání
- Aktuální datum a čas na každém videu a snímku
- Možnost pořizovat obrazový materiál
- CPU: NOVATEK NT96650
- Displej: 2″ TN
- Rozlišení videa: Full HD (1920×1080 px / 30 fps)
- Rozlišení snímku: 12 Mpx
- Úhel záběru: 170°
- Podporované formáty: JPEG, MOV, H.264
- Rozhraní: micro SD/HC/XC (až 256 GB), mini USB 2.0

Obsah balení:

- NAVITEL DVR R600
- Držák do auta samolepící
- Adaptér do auta 12/24 V (délka kabelu 3,2 m)
- Kabel USB
- Čistící ubrousek z mikrovlákna
- Uživatelská příručka
- Záruční list

Fotogalerie
Kamera do auta FULL HD NAVITEL R600 Kamera do auta Full HD NAVITEL R600
 
Kamera do auta Full HD NAVITEL R600
 
Kamera do auta Full HD NAVITEL R600
 
Kamera do auta Full HD NAVITEL R600
 
Kamera do auta Full HD NAVITEL R600
 
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.