Interiérová zahrada MiG 6 25W


Momentálně nedostupné
 
 
Kód: EMT06420373
 
Poštovné při platbě předem: od 69 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 89 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Interiérová zahrada MiG 6 představuje kompletní pěstební systém pro 6 rostlin, který je vybaven LED osvětlením 25W pro optimální růst, bujný květ a šťavnaté plody. Moderní lampa je zavěšena na teleskopické tyči, a dá se tak pohodlně přizpůsobit růstu rostlin.

Tomuto druhu hydroponie se říká aeroponie, jejímž základem je ostřikování volně visících kořenů vodní mlhou, nebo pomocí trysek vodou rozbitou na malinkaté kapičky. Ke kořenům se tak dostane velké množství potřebného vzduchu a rostliny si přijmou přesně tolik vláhy, kolik potřebují ke spokojenému růstu. Pro provoz zahrady jsou vhodná běžná hydroponická hnojiva.

Zahrada je součástí komplexní řady interiérových zahrad I-Grow G600, které dnes představují špičku v pěstování bylinek a rostlinek v domácnosti. Tento model odpovídá specifikacím I-Grow G601.

Ovládání je velice jednoduché a intuitivní, kdy stiskem jednoho tlačítka lehce nastavíte režim podle druhu rostliny a stupně růstu.

Světlo MiG 6 25W je bílé o teplotě 6500K, toto světlo vás v interiéru nebude nijak rušit.

Součástí balení je:

Aeroponická zahrada MiG 6
LED pěstební osvětlení E27 25W
6 hydrokošíčků
Pěstební médium
6x pěstební košík
6x pařník
Návod k sestavení a použití

Balení neobsahuje hnojiva a semínka.

Fotogalerie
Interiérová zahrada MiG 6 25W Interiérová zahrada MiG 6 25W
 
Interiérová zahrada MiG 6 25W
 
Interiérová zahrada MiG 6 25W
 
Interiérová zahrada MiG 6 25W
 
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.