Hodinky IMMAX SW13 Pro Silver/White


Momentálně nedostupné
 
 
EAN: 8592957012523
Kód: EMT06427907
 
Poštovné při platbě předem: od 65 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 69 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 
Hodinky IMMAX SW13 PRO SILVER/WHITE
Tyto hodinky jsou ideální pro každého nadšence sportu. Nabízí celodotykový 1“3 LCD displej s rozlišením 240x240 px. Disponují bezdrátovým připojením Bluetooth verze 4.2. Změří Vám krevní tlak i tep, sbírají informace o Vašich sportovních aktivitách a budou sledovat Váš spánek, které si následně můžete zobrazit v aplikaci SuperBand. Určitě Vás potěší, že aplikace i menu hodinek je kompletně v českém jazyce.
Přes aplikaci si můžete podle nálady nahrát svoji vlastní fotografii na LCD.Hodinky zaručí výdrž baterie s kapacitou 180 mAh v pohotovostním režimu až 15 dní a při klasickém používání 1 až 2 dny. Poté je dobijete pomocí magnetického USB kabelu, který je součástí balení. Doba nabíjení je kratší než 1 hodina.
Připomenou Vám také zmeškaný hovor, sms zprávy nebo chaty (Facebook, Whatsapp..). Prostřednictvím hodinek můžete na dálku ovládat přehrávání hudby či spustíte fotoaparát na telefonu. Nabízí spoustu funkcí jako budík, stopky, odpočítávání, předpověď počasí, funkci Najít mobilní telefon a další.
Svou elegantním tvarem a lehkostí se budou vyjímat na dámské či pánské ruce. Díky průdyšným řemínkům budou skvělým parťákem při chůzi, běhu, cyklistice, horolezectví apod. Nabízíme spoustu barevných variant těchto řemínků.
Hodinky se vyznačují stupněm krytí IP67, neublíží jím déšť ani postříkání vodou, jsou také vysoce odolné vůči prachu.

Vlastnosti:

- Kompatibilita: Android 4.0
- Rozlišení displeje: LCD 240x240 px
- Kapacita baterie: 180 mAh
- Výdrž baterie při běžném používání: až 5 dní
- Pohotovostní režim: až 10 dní
- Chipset: HS6620D
- Verze Bluetooth: 4.2
- Displej: celodotykový LCD 1,3"
- Voděodolnost: IP67
- Vibrace: ano
- Doba nabíjení: Méně než 1 hodina
- Aplikace: SuperBand v českém jazyce
- Notifikace: příchozí hovor, SMS, aplikace (Facebook, Whatsapp…), schůzky
- Sportovní funkce: krokoměr,stopky,najdi telefon,vzdálená spoušť fotoaparátu vzdálenost, spálené kalorie, tepová frekvence a krevní tlak
- Sportovní režimy: běh, chůze, cyklistika
- Další funkce: dálková spoušť fotoaparátu telefonu, funkce Najdi telefon, budík (vibrace), připomínka léků, pitného režimu, přehrávání hudby
- Rozsvícení displeje otočením zápěstí
- Hmotnost: 50g
- Délka: 4,3cm
- Šířka: 3,8cm
- Tloušťka: 1cm

Obsah balení:

- Hodinky
- USB kabel s magnetickým konektorem
- Návod

Stručný návod pro párování:

1.Před párováním s App nepřipojujte hodinky přes Bluetooth
2.Stáhněte si a nainstalujte doporučenou aplikaci (název aplikace je uveden v uživatelském návodu nebo je možno naskenovat QR kód)
3.Aktivujte Bluetooth a GPS na Vašem mobilním zařízení
4.Spusťte aplikaci
5.V menu aplikace vyberte možnost- spárovat / připojit hodinky (connect smartwatch)
6.Nyní až potvrďte na LCD telefonu párování s BT,notifikace apod.
7.Podle aktualizace času poznáte,že spárování proběhlo v pořádku

Upozornění:
U chytrých smartphonů s OS Android , které podporují řízení optimalizace baterie (např. Huawei, Honor, Xaomi) se může projevit nekorektní nezobrazení PUSH notifikací (SMS, upozornění na volání, zprávy ze sociálních sítí, atd.), a také nestabilní Bluetooth připojení. Zmiňované chytré smartphony jsou nechvalně známé svou agresivní správou aplikací běžících na pozadí. Po opuštění aplikace dojde časem na pozadí k úplnému ukončení spuštěné aplikace.


Díky funkci řízení optimalizace baterie má telefon v pohotovostním režimu minimální spotřebu. Nicméně je řada aplikací, které pro bezproblémovou funkčnost potřebují být spuštěny stále na pozadí a toto je právě případ aplikací komunikujících s chytrými hodinkami a náramky.


Z výše uvedeného důvodu je potřeba v telefonu nastavit, aby se nevypínaly již běžící aplikace, povolit přístup k oznámením v telefonu a také povolit aktivitu na pozadí. Pokud nevíte, kde v nastavení telefonu tyto funkce spravovat, použijte uživatelský návod Vašeho zařízení.

Tip: Výdrž baterie lze prodloužit např. vypnutím celodenního sledování hodnoty tepu.

Fotogalerie
Hodinky IMMAX SW13 Pro Silver/White Hodinky IMMAX SW13 PRO SILVER/WHITE
 
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.