Hodinky ARMODD Squarz 9 Pro Silver s nylonovým řemínkem


1 789 Kč (72.3 €) vč. DPH
ks
Rychlý nákup
 
Externí sklad 2 ks
Expedujeme do: 5 - 7 dnů
 
EAN: 8595683501552
Kód: EMT06435242
 
Poštovné při platbě předem: od 65 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 69 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Magicky podmanivý displej o velikosti 1,72 palce si vás okamžitě získá. Je vstupní branou pro pohodlné ovládání všech funkcí chytrých hodinek ARMODD Squarz 9 Pro. Nastavte si vše podle vašeho stylu. Efektivně a s elegantní lehkostí. Samozřejmostí je kompletně české menu a mobilní aplikace. Volejte přímo ze srdce chytrých hodinek, podmanivého velkého displeje, který bije jen pro vás. Díky připojení Bluetooth můžete také za pomocí chytrých hodinek na dálku ovládat hudbu. A mobilní telefon? Ten můžete nechat odpočívat přesně tam, kde se právě nachází. Chytré hodinky vše pohodlně zařídí a ušetří vám důležité vteřiny. Kolik toho denně ujdete, jaký je vás tep, krevní tlak a mnoho dalších detailních informací, které vám během chvilky poskytnou dokonalý přehled. Zdraví je jen jedno a chytré hodinky vám pomohou monitorovat to nejdůležitější. Rádi sportujete? Navolte si na hodinkách jeden z mnoha přednastavených sportovních módů. Díky tomu např. ranní běhání nebo jízda na kole s přáteli dostanou úplně nový rozměr. Najednou jste o krok napřed. Možnost vyladit si ciferník k naprosté spokojenosti. To přesně očekáváte a máte to mít. Vytvořte si svůj originální ciferník, který nikdo jiný na světě mít rozhodně nebude. Pokud máte zrovna chuť a náladu vyberte si jeden z více než 100 ciferníků v hodinkách už předem nahraných. Jistě vás potěší i možnost animovaných ciferníků. Otočné kolečko z boku hodinek je důvtipným uživatelským prvkem. Přechod do menu chytrých hodinek nebo výměna ciferníku je díky němu otázkou zodpovězenou na rychlé lusknutí prstů. To baví! A všimli jste si? Naprosto splňuje koncepci designové čistoty ve vnímání tvaru. Neruší, ale pomáhá. Brilantně kopíruje celkový tvar hodinek Squarz 9 Pro a přesto si jej na první pohled nevšimnete. Intuitivní ovládání je základ. Vše frčí podle toho, jak chcete vy. Chcete např. dostávat na hodinky jen notifikace z Instagramu ale z Facebooku ne? Nebo si nastavit příjemné vzbuzení za pomocí jemné vibrace? Žádný problém. V aplikaci najdete všechny zaznamenané sportovní aktivity, statistiky ušlých kroků, spálených kalorií a zdravotní data k tepu a tlaku.

Vlastnosti:

- Barevná varianta Stříbrná
- Aplikace WearPro - čeština
- Kompatibilní OS Android 4.4 a vyšší, iOS 8.0 a vyšší
- Konektivita Bluetooth 5.0, USB
- Notifikace: příchozí hovor, SMS, aplikace (Facebook, Messenger…), léky, schůzky
- Krokoměr, vzdálenost, spálené kalorie, tepová frekvence, tlak, EKG, stopky
- Sportovní režim: chůze, běh, cyklistika, švihadlo, badminton, basketbal, fotbal
- Další funkce: Bluetooth volání, časté kontakty, dálková spoušť fotoaparátu telefonu a ovládání hudby, funkce najdi telefon, budík (vibrace), počasí, kalkulačka, trénink dýchání, ochrana heslem, rozdělení displeje, nastavení jasu displeje, různé styly zobrazení menu
- Rozsvícení displeje otočením zápěstí
- Displej dotykový 1,72" IPS
- Rozlišení displeje 320x385 px
- Počet ciferníků 8 + vlastní foto a více než 100 v aplikaci
- Kapacita baterie 180 mAh
- Výdrž baterie při běžném používání až 5 dní
- Pohotovostní režim až 15 dní
- CPU Realtek 8762DK
- Voděodolnost IP68
- Vibrace
- Hmotnost 36 g
- Průměr 3,8 cm
- Délka 4,4 cm
- Výška 1,3 cm
- Maximální obvod zápěstí: Délka 22 cm, Šířka 20 mm
- Vyměnitelný řemínek

Obsah balení:

- Chytré hodinky ARMODD Squarz 9 Pro
- Nabíjecí USB kabel
- Návod v českém jazyce
- Černá dárková krabička

Fotogalerie
Hodinky ARMODD Squarz 9 Pro Silver s nylonovým řemínkem Hodinky ARMODD Squarz 9 Pro Silver s nylonovým řemínkem
 
Hodinky ARMODD Squarz 9 Pro Silver s nylonovým řemínkem
 
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)


  •   Vyberte způsob dopravy
  •   Vyberte způsob platby