Hodinky ARMODD Chicband 2 Silver


1 989 Kč (80.4 €) vč. DPH
ks
Rychlý nákup
 
Externí sklad 2 ks
Expedujeme do: 5 - 7 dnů
 
Kód: EMT06435233
 
Poštovné při platbě předem: od 65 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 69 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Už nemusíte dělat kompromisy. Ačkoli se ARMODD Chicband 2 tváří jako elegantní dámský náramek, je zároveň vysoce odolný a překvapivě schopný. Kromě základních funkcí měření každodenní aktivity a srdečního tepu nabízí celou škálu pokročilých funkcí. Chytrý náramek Chicband 2 nabízí to nejlepší z obou světů a vyhoví tak ženám s náročným životním stylem, které mají smysl pro módu. Na čem nejvíc záleží, to víte nejlépe vy. Proto se na svém zápěstí dozvíte vše, co chcete, ale nikdy nic nadbytečného. V mobilní aplikaci si přesně podle svých potřeb nastavíte, na co vás má náramek upozorňovat. Rušivá upozornění jsou už pasé a vy se díky náramku Chicband 2 můžete soustředit na svůj den. Váš optimální životní styl je na dosah. Chicband 2 vám umožní monitorovat nejen základní aktivity, například kroky nebo spánek, ale díky pokročilým funkcím budete mít přehled také o krevním tlaku či saturaci kyslíku v krvi. Každá se v kondici udržujeme jinak. Fitness náramek Chicband 2 se proto přizpůsobí vašim osobním potřebám díky osmi různým sportovním režimům. Nic vás nerozhází. Náramek Chicband 2 také ne. Přestože je elegantním módním doplňkem, můžete se na něj spolehnout i v nepříznivých podmínkách. Díky kvalitní kovové konstrukci pouzdra je náramek odolný proti vodě i prachu. Při běžném používání vydrží až 3 dny na jedno nabití, v pohotovostním režimu až 15 dní. Ciferník je nejdůležitější součástí všech hodinek, a proto k elegantním hodinkám patří i stylový ciferník. Hodinky vám nabídnou pět přednastavených ciferníků, máte však náladu na jiné? Není problém, v aplikaci máte možnost si vybrat z široké nabídky právě ten, který vám sedne. Najít originální nápad pro váš ciferník může být mnohdy jako hledat v písku diamanty. I to jsme pro váš vyřešili. V aplikaci si najdete vhodnou fotku vás, vašich blízkých nebo mazlíčků, a jednoduše si ji nahrajete na ciferník. Intuitivní ovládání je základ. Vše frčí podle toho, jak chcete vy. Chcete např. dostávat na hodinky jen notifikace z Instagramu ale z Facebooku ne? Nebo si nastavit příjemné vzbuzení za pomocí jemné vibrace? Žádný problém. V aplikaci najdete statistiky ušlých kroků, spálených kalorií a zdravotní data k tepu, tlaku a saturaci kyslíku v krvi. Přímo v aplikaci si můžete vybrat z nabídky ciferníků nebo si můžete vytvořit svůj vlastní z vaší oblíbené fotografie.

Vlastnosti:

- Určení Dámské
- Barevná varianta Stříbrná
- Aplikace F Fit – čeština
- Kompatibilní OS Android 4.4 a vyšší, iOS 8.0 a vyšší
- Konektivita Bluetooth 5.0
- Notifikace: příchozí hovor, SMS, aplikace (Facebook, Messenger...), schůzky, léky
- Krokoměr, vzdálenost, spálené kalorie, tepová frekvence, tlak, EKG, saturace kyslíku v krvi, stopky
- Sportovní režim: chůze, běh, cyklistika, badminton, turistika, basketbal, fotbal, stolní tenis
- Dálková spoušť fotoaparátu telefonu a ovládání hudby, funkce najdi telefon, budík (vibrace), monitorování menstruačního cyklu, režim nerušit, měření spánku
- Rozsvícení displeje otočením zápěstí
- Displej dotykový 1,08" IPS
- Rozlišení displeje 220x128 px
- Počet ciferníků 5 + vlastní foto a více než 15 v aplikaci
- Kapacita baterie 100 mAh
- Výdrž baterie při běžném používání až 3 dny
- Pohotovostní režim až 15 dní
- CPU dialog14695
- Voděodolnost IP67
- Vibrace
- Hmotnost 60 g
- Průměr 2,4 cm
- Délka 4,3 cm
- Výška 1,1 cm
- Maximální obvod zápěstí: Délka 21,5 cm, Šířka 10 mm
- Vyměnitelný řemínek

Obsah balení:

- Dámské chytré hodinky ARMODD Chicband 2
- Nabíjecí USB kabel
- Návod v českém jazyce
- Černá dárková krabička

Fotogalerie
Hodinky ARMODD Chicband 2 Silver Hodinky ARMODD Chicband 2 Silver
 
Hodinky ARMODD Chicband 2 Silver
 
Hodinky ARMODD Chicband 2 Silver
 
Hodinky ARMODD Chicband 2 Silver
 
Hodinky ARMODD Chicband 2 Silver
 
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)


  •   Vyberte způsob dopravy
  •   Vyberte způsob platby