HandsFree do ucha XIAOMI MI Bluetooth Headset Basic


Momentálně nedostupné
 
 
Kód: EMT06428537
 
Poštovné při platbě předem: od 65 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 69 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Dopřejte si komfort svobody při hovorech, které budou daleko zřetelnější a na druhé straně vás vždy dobře uslyší. Bezdrátové Bluetooth Xiaomi sluchátko váží pouchých 6,5 gramu. Přes Bluetooth 4.1 poskytuje rychlý a stabilní přenos zvuku a je kompatibilní s 4G sítí. K tomu přidává funkci CVC pro snížení hluku z okolí a potlačení ozvěny, takže budete moci vyřídit hovor i v hlučnějším pracovním prostředí.

Pomocí tohoto Xiaomi headsetu můžete také ovládat hudební skladby a jejich hlasitost, aniž byste se dotkli telefonu. Handsfree obsahuje dvě tlačítka kterými můžete přepnout skladbu, zvyšit / snížit hlasitost a přijmout příchozí hovor.

Xiaomi bluetooth handsfree získalo německé ocenění IF Design Award 2015, což je jedno ze dvou nejvíce autoritativních světových ocenění a znamená, že výrobek dosáhl světové špičky v pokročilé úrovni designu.

Sluchátko zvládne až 100 hodin v pohotovostním režimu. Vydrží až tři hodiny nepřetržitého hovoru a doba nabijení trvá pouhé dvě hodiny.

Handsfree s vysokofrekvenční dynamickým reproduktorem vysílá naprosto čistý a jasný zvuk bez zašumění. Hi-Tech reproduktor optimalizuje vysoké frekvence tónů a zlepšuje tak kvalitu hovoru. Nebudete mít pocit, jako když Vám někdo řve do ucha.

Mikrofon v bezdrátovém sluchátku je z křemíkových materiálů a lze srovnat s mikrofony, které jsou běžně zabudované v mobilních telefonech, o kterých nelze říci, že by špatně reprodukovaly zvuk. Mikrofon má vysokou citlivost a potlačuje šum okolí. Uslyšíte tak každé slovo, co Vám bude řečeno.

Headset se samostatnými ovládacími tlačítky

Vlastnosti:

- Vysoká kvalita zvuku
- Verze bluetooth: 4.1
- Rozměry: 56 × 10 × 8 mm
- Hmotnost: 6,5 g

Fotogalerie
HandsFree do ucha XIAOMI MI Bluetooth Headset Basic HandsFree do ucha XIAOMI MI Bluetooth Headset Basic
 
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.