GPS navigace NAVITEL MS400


Momentálně nedostupné
 
 
EAN: 8594181740197
Kód: EMT06420171
 
Poštovné při platbě předem: od 69 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 89 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

NAVITEL MS400 je GPS navigace se spolehlivým software a detailními mapami. Je vybavena dotykovým displejem 480×272 s úhlopříčkou 5''. Aktuální 3D mapy, rychlé navádění a hlasové pokyny zaručují bezpečnou a pohodlnou navigaci do cíle. Navitel Navigator poskytuje uživatelům rozsáhlou databázi bodů zájmu (POI) a databázi upozornění na trase (SPEEDCAM). Automobilová GPS navigace Navitel MS400 vás provede po ČR, SR, Německu,Polsku, Ukrajině, Bělorusku a Litvě. Je vybavená navigačním softwarem Navitel Navigator, na který získáte doživotní aktualizaci několikrát ročně zdarma. Navigace má v rukávu hned několik es, jako je výběr z alternativních tras, asistent jízdních pruhů, 3D zobrazení křižovatek nebo obsáhlá databáze se všemi rychlostmi, radary a body zájmu POI. Neztrácejte čas a během chvilky si najděte tu nejlepší benzínovou pumpu, restauraci nebo hotel. Navitel si vás těmito vychytávkami získá a díky nim vás už nebudou neznámé končiny odrazovat, ale naopak lákat.

Aplikace i hlasové povely jsou kompletně dostupné v češtině. Součástí balení je český návod, ze kterého vyčtete, jak s navigací pracovat. Ovládání je ale intuitivní, takže si poradíte i tehdy, když držíte navigaci v ruce poprvé. Kromě češtiny si můžete nastavit jakýkoliv z následujících jazyků: angličtina, bulharština, estonština, francouzština, chorvatština, italština, litevština, lotyština, maďarština, němčina, polština, rumunština, ruština, řečtina, slovenština, srbština, španělština, turečtina, ukrajinština. Samozřejmě nechybí telefonická a e-mailová podpora v českém jazyce. Navitel MS400 vám dá na výběr tři alternativní trasy, případně si můžete cestu naplánovat sami přes průjezdní body. Přehledný 5" displej s dotykovým ovládáním vás spolu s přesnými hlasovými povely připraví na každý blížící se manévr. Pomocí funkce FM transmiter je snadno připojíte k audiosystému vašeho vozidla. Navíc vám asistent jízdních pruhů dobře poradí, do jakého pruhu se zrovna zařadit. Rozhraní navigace si přizpůsobíte svým preferencím – k dispozici jsou 2D i 3D mapy. Samozřejmě nechybí noční režim, aby nedošlo k oslnění řidiče. Navitel MS400 disponuje mapovou výbavou České republiky, Slovenské republiky, Polska, Ukrajiny, Běloruska, Litvy a Německa. Zcela zdarma můžete mapy několikrát ročně aktualizovat prostřednictvím programu „Centrum aktualizací Navitel Navigator“. Ten zdarma stáhnete z oficiálních webových stránek společnosti Navitel. Všechny mapy jsou už předem nainstalované v paměti zařízení. Výhodou je velmi obsáhlá databáze bodů zájmu (POI) a databáze Speedcam s informacemi o radarech, dopravních kamerách a zpomalovacích pruzích.

Vlastnosti:

- Uhlopříčka displeje navigace: 5 palců
- Použití přístroje: automobil
- GPS čipset: MSR2112 32PIN-QFN
- Počet kanálů: 66
- Procesor: Cortex-A7
- Taktovací frekvence procesoru: 800 MHz
- Instalovaná paměť: ROM 8 GB
- Instalovaná paměť: RAM 128 MB
- Verze jazyka hlasové navigace: Multi-language
- Verze jazyka menu: Multi-language
- MicroSD slot paměťových karet
- Výstup na sluchátka
- 1x Mini USB
- Doživotní aktualizace map
- Dotykový displej
- Vestavěný reproduktor
- Indikátor nabíjení

Mapy:

- Německo
- Polsko
- Česko
- Slovensko
- Bělorusko
- Ukrajina
- Litva

Obsah balení:

- GPS NAVITEL MS400
- Držák do auta
- Nabíječka do auta
- Mini USB kabel
- Stylus
- Uživatelský manuál
- Záruční podmínky

Fotogalerie
GPS navigace NAVITEL MS400 GPS navigace NAVITEL MS400
 
GPS navigace NAVITEL MS400
 
GPS navigace NAVITEL MS400
 
GPS navigace NAVITEL MS400
 
GPS navigace NAVITEL MS400
 
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.