GPS navigace NAVITEL E500


Momentálně nedostupné
 
 
EAN: 8594181740876
Kód: EMT06420172
 
Poštovné při platbě předem: od 69 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 89 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Na aktualizaci a vylepšování mapových podkladů pracují denně na celém světě kartografické týmy, proto vám můžeme nabídnout detailní pokrytí od Portugalska přes celou Evropu až po východoruských Kamčatku. Čtyřikrát ročně si můžete bezplatně stáhnout nejnovější mapy podle návodu v uživatelské příručce. Není třeba pravidelně aktualizovat vše , rozsah a čas aktualizace je jen na vás . To vše bez nutnosti registrace a zadávání jakýchkoli kontaktních údajů. Jako aplikace tak i hlasové povely jsou kompletně lokalizované do češtiny. Vše je intuitivní a pochopitelné i v případě, že navigaci držíte v ruce poprvé. Detailní pokrytí 47 zemí – Albánie, Andorra, Rakousko, Bělorusko, Belgie, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Černá Hora, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Gibraltar, Chorvatsko, Island, Itálie, Kazachstán, Kypr, Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Makedonie, Malta, Moldávie, Monako, Nizozemsko, Německo, Norsko, Ostrov Man, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Rusko, Řecko, San Marino, Srbsko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Ukrajina, Vatikán, Velká Británie.

Vlastnosti:

- Uhlopříčka 5" (12,7 cm)
- Doživotní aktualizace 4 – krát ročně
- Miliony bodů zájmu – čerpací stanice , parkoviště , obchody , restaurace , ubytování , banky , bankomaty , radary apod.
- Šířka: 13,2 cm
- Výška: 8,8 cm
- Hloubka: 1,2 cm

Obsah balení:

- NAVITEL E500
- Držák do auta se stylusem
- Nabíječka do auta
- Kabel USB (pro aktualizace)
- Uživatelská příručka v angličtině, češtině, estonštině, francouzštině, němčině, litevštině, lotyšštině, slovenštině, polštině, ruštině

Fotogalerie
GPS navigace NAVITEL E500 GPS navigace NAVITEL E500
 
GPS navigace NAVITEL E500
 
GPS navigace NAVITEL E500
 
GPS navigace NAVITEL E500
 
GPS navigace NAVITEL E500
 
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.