Fitness trampolína SPOKEY JUMPER MINI skládací oranžová


3 250 Kč (126.6 €) vč. DPH
ks
Rychlý nákup
 
Externí sklad 7 ks
Expedujeme do: 5 - 7 dnů
 
EAN: 5902693298977
Kód: EMT06432412
 
Poštovné při platbě předem: od 65 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 69 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Skládací fitness trampolína SPOKEY JUMPER MINI

- je vybavena regulovatelným opěrným madlem, které pomáhá udržovat rovnováhu během cvičení a skákání,
- má velký, odolný a odpružený výplet, který zajišťuje bezpečný a dynamický odraz,
- má pozitivní vliv na zlepšení motorické koordinace, správně držení těla, posílení svalů a zlepšení celkové fyzické kondice.

Trampolína to není jen skvělý způsob zábavy s rodinou či přáteli. Je to také bezpečný a osvědčený způsob, jak se zbavit přebytečných kilogramů, posílit svaly a zlepšit fyzickou kondici. Trampolína je skvělou alternativou k velkým zahradním modelům. Cvičení přináší nejen plno zábavy, ale také skvělé a efektivní výsledky, jako s jiným fitness vybavením. Můžete s ní trénovat doma, v posilovně, nebo venku. Trénink na trampolíně má neocenitelný vliv na zlepšení fyzické kondice a správně držení těla.

Cvičte a bavte se
SPOKEY JUMPER MINI je velmi stabilní fitness trampolína vyrobena z materiálů nejvyšší kvality. Splňuje všechny standarty kvality, bezpečného a pohodlného používání. Na odolném výpletu můžete provádět tréninky pro posílení svalů hýždí, břicha a nohou, rozvíjet motorickou koordinaci a zlepšovat fyzickou kondici. Velkou výhodou trampolíny je nastavitelné madlo, které lze nastavit v rozmezí od 120 do 140 cm. Madlo vám pomůže udržovat rovnováhu během cvičení.

Bezpečná a pevná konstrukce
Trampolína je snem nejen dětí a mládeže, ale i dospělých. Trampolína může sloužit jako forma zábavy pro celou rodinu. Model JUMPER MINI má pevnou ocelovou konstrukci a PP výplet, který se skvělé osvědčí i během velmi intenzivního tréninku. Díky použitým pevně napnutým a odolným lanům, je trampolína během tréninku velmi tichá a elastická. Použitá lana zajišťují vynikající tlumení nárazů a dynamiku odrazu. Díky pevnému systému nohou je trampolína neobyčejně stabilní, a to i během těch nejdynamičtějších skoků.

Technické parametry:

- materiál: ocel + PP + PA + PE
- průměr 120 cm
- nastavitelná výška: 120-140 cm
- hmotnost: 11 kg

Fotogalerie
Fitness trampolína SPOKEY JUMPER MINI skládací oranžová Fitness trampolína SPOKEY JUMPER MINI skládací oranžová
 
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)


  •   Vyberte způsob dopravy
  •   Vyberte způsob platby