Filtrace písková MARIMEX PROSTAR 2 10601029


Momentálně nedostupné
 
 
EAN: 8590517011269
Kód: EMT08858581
 
Poštovné při platbě předem: od 69 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 89 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Písková filtrace ProStar 2 se ve svém principu inspirovala přírodou - zde se také dešťová voda mění v křišťálově čistou pramenitou vodu díky filtraci v propustných vrstvách horniny. V pískové filtraci voda prochází přes křemičitý písek, kde se zachytávají i jemné nečistoty a do bazénu se vrací pouze čistá, filtrovaná voda. Důležité je proto často filtrační písek proplachovat, aby se nečistoty v písku neosazovaly. Doporučujeme proplach filtrace minimálně jednou týdně.

Filtrační systém pískové filtrace ProStar 2 se skládá z filtrační nádoby, do které se vejde 8,5 kg filtračního písku. Nádoba je vyrobena z vysoce kvalitního polypropylenu (PP). Je beze švů, odolává korozi a běžně dostupným chemikáliím používaných v bazénech. Filtrace je vybavena odvodňovacím ventilem, tlakoměrem, vestavěnými komponenty filtrační nádoby včetně snadno ovladatelného 6-ti cestného ventilu (který je zabudován do víka filtrační nádoby), motorem čerpadla o příkonu 90W, plastovou základnou pro montáž v místě instalace. Systém je vyroben z vysoce kvalitních materiálů při přísném dodržování technických norem a prochází výstupní kontrolou.

Do roku 2016 byla filtrace prodáváne pod název BlackStar 2, v černé barvě těla filtrace. Náhradní díly na ProStar 2 jsou tedy stejné jako na BlackStar 2.

Obsah balení:

- Písková filtrace
- Návod
- Hadice (2x 1,5 m.)
- Průchody stěnou bazénu
- Svorky na upevnění hadic

Vlastnosti:

- Průtok vody: 2 m3/hod.
- Hmotnost pískové náplně: 8,5 kg
- Příkon filtrace: 85 W
- Pro bazény do: 6 m3
- Pro hadice o průměru: 32 a 38 mm
- Barva filtrace: Modrá
- Rozměry a hmotnost balení: 1. balík 36 x 53 x 36 cm
- Hmotnost: 7,5 kg

Fotogalerie
Filtrace písková MARIMEX PROSTAR 2 10601029 Filtrace písková MARIMEX PROSTAR 2
 
Filtrace písková MARIMEX PROSTAR 2
 
Filtrace písková MARIMEX PROSTAR 2
 
Filtrace písková MARIMEX PROSTAR 2
 
Filtrace písková MARIMEX PROSTAR 2
 
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.