Držák na TV LTC LXLCD87


Momentálně nedostupné
Předpokládaný termín naskladnění: 04. 11. 2020
 
 
EAN: 5902270757118
Kód: EMT06427163
 
Poštovné při platbě předem: od 65 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 69 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Nástěnný držák pro LCD 13-43 ", s ramenem.
Neuvěřitelně atraktivní držák LCD s trojrozměrným nastavením renomované značky LTC, který je schopen splnit požadavky i těch nejnáročnějších uživatelů. Držák je kompatibilní se standardem VESA, max. 200 x 200 mm, vhodné pro LCD televizory o rozměrech 13 - 43 palců. Díky své konstrukci umožňuje nastavit vzdálenost od stěny až 401 mm, což z něj činí extrémně univerzální a atraktivní.

LXLCD87 je držák na TV, který bude ideální pro montáž na stěnu středních a velkých televizorů. LCD / LED / plazma Držák televizoru LXLCD87 má univerzální design, který je v kombinaci s pevným a estetickým designem ideální pro použití v domácnosti, kanceláři, obchodě nebo podnikání.

Nástěnný držák televizoru ve verzi LXLCD87 má výklopné rameno, díky kterému je možné nastavit vzdálenost televizoru od stěny, a držák navíc umožňuje nastavit polohu zařízení ve třech rovinách. Univerzální držák pro plazmové televizory LXLCD87 se vyznačuje odolnou a pevnou konstrukcí, která snadno vydrží zatížení až 25 kg, a poskytuje tak optimální úroveň zabezpečení pro každou namontovanou obrazovku.

Upevňovací kolíky a šrouby obsažené v sadě nezaručují správnou instalaci na všechny typy stěn.
Osoba, která montuje rukojeť, je odpovědná za výběr typu, množství a velikosti upevňovacích čepů a šroubů.
Nesprávný výběr hmoždinek a šroubů pro typ stěny a hmotnost televizoru nebo jejich nesprávná instalace může vést k odtržení držáku od stěny, což by mělo za následek poškození televizoru, stěny a životního prostředí a představuje riziko pro lidské zdraví a život.

Vlastnosti:

- Kompatibilita: VESA max. 200 x 200 mm
- Vzdálenost od zdi: max. 401 mm
- Diagonály podporovány: 13 "- 43"
- Maximální zatížení: 25 kg
- Materiál provedení: Kov
- Systém správy kabelů: Ano
- Barva: Černá

Fotogalerie
Držák na TV LTC LXLCD87 Držák na TV LTC LXLCD87
 
Držák na TV LTC LXLCD87
 
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.