Čistič oken BLACK & DECKER WW100-QW


Momentálně nedostupné
 
 
EAN: 5035048556641
Kód: EMT08858683
 
Poštovné při platbě předem: od 69 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 89 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Výkonný čistič oken napájený akumulátorem s nízkou hmotností. Sací stěrka zabraňuje odkapávání špinavé vody. Otočná hlava umožňuje snadnou změnu pracovního úkonu od nástřiku čisticího prostředku, čištění pruhem z mikrovlákna až po odsátí. Ideální pro čištění oken, dlažby, obkladů, zrcadel a sprchových koutů. Odsávání kapaliny je funkční ve všech polohách, i dnem vzhůru. Kromě nejčastějšího použití pro čištění vertikálních prosklených ploch je možné využití i pro odsátí rozlité kapaliny v horizontální poloze na podlaze, stole, kuchyňské lince apod. Může být odsáto až 100 ml kapaliny. Nízká hmotnost a dokonalá ergonomie poskytují snadnou ovladatelnost.

Průhledný zásobník na špinavou vodu umožňuje snadnou kontrolu, kdy dojde k jeho naplnění a kdy bude nutné jeho vyprázdnění. Nabíječka s konektorem Micro USB nabije akumulátorovou baterii za dobu kratší než 4 hodiny. Po dobu nabíjení svítí LED indikátor nabíjení. Zcela vyjímatelná akumulátorová baterie umožňuje snadné a bezpečné čištění tohoto výrobku. Rychlé a snadné vyprázdnění nádoby - jednoduše odklopíte uzávěr na zásobníku se špinavou vodou a vylijte tuto vodu do výlevky. Tento výrobek může být použit se širokou škálou tekutých čisticích prostředků a přípravků na čištění oken. Li-Ion akumulátory vydrží stále nabité přes 80 % své kapacity a to až 90 dní, i když s nimi nepracujete. Není třeba je tedy nabíjet před každým použitím.

Technické údaje:

Napětí akumulátoru: 3,6 V
Sací výkon: 2,5 AW
Doba chodu: cca 20 - 25 min.
Doba nabíjení: < 4 hod
Typ akumulátoru: Li-Ion
Objem nádoby na špinavou vodu: 100 ml
Objem oddělené nádoby na čistou vodu se saponátem umístěné v rukojeti: 100 ml
Indikátor množství vody: ano
Šířka hlavice stěrky: 280 mm
Hmotnost: 0,8 kg
Barva: bílá / modrá

Příslušenství:

Čistící pruh z mikrovlákna 280 mm
Nabíječka s konektorem Micro USB
Integrovaná spoušť pro nástřik čisticího prostředku
Omyvatelná sací stěrka 280 mm
Čisticí pruh z mikrovlákna 280 mm

Fotogalerie
Čistič oken BLACK & DECKER WW100-QW Čistič oken BLACK & DECKER WW100-QW
 
Čistič oken BLACK & DECKER WW100-QW
 
Čistič oken BLACK & DECKER WW100-QW
 
Čistič oken BLACK & DECKER WW100-QW
 
Čistič oken BLACK & DECKER WW100-QW
 
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.