Chytrá termostatická hlavice IMMAX NEO SMART ZIGBEE + SMART NEO BRIDGE PRO v2 sada 2ks


Momentálně nedostupné
 
 
EAN: 8592957012820
Kód: EMT06428194
 
Poštovné při platbě předem: od 65 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 69 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Sada Immax Neo 2x Smart Termostatické hlavice a 1x Immax NEO BRIDGE PRO Smart Zigbee 3.0 v2. Termostatické hlavice snímají teplotu vzduchu kolem nich a regulují průtok vody skrz radiátor, ke kterému jsou namontovány. Immax NEO SMART BRIDGE PRO v2 je mozkem a centrálou celého systému Immax NEO. Díky němu můžete bez omezení používat všechny funkce Vaší chytré domácnosti.
Systém je postaven na ověřené technologii ZigBee 3.0, která představuje to nejpokrokovější řešení v oblasti chytré domácnosti. Je navržena tak, aby byla schopna propojit výhledově všechna zařízení domácí elektroniky do jednoho jednoduše ovladatelného komplexu.

Měly by být nastaveny na úroveň, která vám poskytne požadovanou pokojovou teplotu. Tato nastavení mohou být v každé místnosti různé. Neovládají kotel.

Funkce:

- Univerzální připojení termostatické hlavice k tělu radiátoru - M30 x 1,5
- Podsvícený LCD displej
- Snadná instalace
- Pět tlačítek usnadňuje použití.
- PID regulátor
- 7denní program (4 období / den)
- Na displeji lze zobrazit nastavená teplota, naměřená teplota nebo čas
- Zobrazení teploty ve stupních Celsia

Vlastnosti:

- Kompatibilní s ventily: RA, RAV, RAVL
- Aplikace Immax NEO: Ne
- Aplikace Immax NEO PRO: Ano
- Provozní napětí termostatu: 2 x AA1,5 V, alkalické baterie.
- Záložní úložiště: EEPROM
- Možnosti přepínání: 7denní programování (4 periody / den)
- Frekvence: 2,4 GHz
- Nastavení teploty: 5°C - 35°C, v 0,5°C krocích
- Přesnost: ± 1 ?
- Ovládání: PID
- Rozměry termostatu: 55 x 69 mm
- Max. prodloužení: 5,0 mm
- Barva: bílá
- Stupeň ochrany: IP20
- Certifikace: CE

IMMAX NEO SMART BRIDGE PRO v2 - můžete ovládat všechny dostupné funkce vašeho chytrého osvětlení – proměnlivou intenzitu světla, tepelné zabarvení, nastavení barevných tónů nebo třeba časových režimů osvětlení v různých částech domova. Navíc je vaše domácnost jednoduše zcela zabezpečená. Jedním klikem zamknete dveře, nastavíte alarm nebo zatáhnete žaluzie. Máte naprostý přehled o tom, co se u vás doma děje i stovky kilometrů daleko. Kdykoliv k vám někdo vstoupí v době vaši nepřítomnosti, systém vás o tom bude okamžitě informovat. Součástí systému může být také Smart Home kamera, která umožňuje prohlížet a nahrávat reálné záběry z vaší nemovitosti.

Fotogalerie
Chytrá termostatická hlavice IMMAX NEO SMART ZIGBEE + SMART NEO BRIDGE PRO v2 sada 2ks Chytrá termostatická hlavice IMMAX NEO SMART ZIGBEE + SMART NEO BRIDGE PRO v2 sada 2ks
 
Chytrá termostatická hlavice IMMAX NEO SMART ZIGBEE + SMART NEO BRIDGE PRO v2 sada 2ks
 
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.