Automobilový odpuzovač hlodavců a zvířat do vozidel REX 3000 GEKO


840 Kč (35.5 €) vč. DPH
ks
Rychlý nákup
 
Externí sklad 5 ks
Expedujeme do: 3 - 5 dnů
 
EAN: 5901477160226
Kód: EMTORG73170
 
Poštovné při platbě předem: od 65 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 69 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Automobilový odpuzovač hlodavců a zvířat do vozidel REX 3000 GEKO

Odpuzovač hlodavců a zvířat pro automobilový průmysl. Výrobek má silný a stabilní výkon. Po nastartování auta je odpuzovač hlodavců v pohotovostním režimu, když auto zastaví, díky inteligentní detekci funkce zastavení vozidla se po 120 sekundách zařízení automaticky přepne do provozního režimu. Začne blikat zelená kontrolka a zařízení začne vydávat ultrazvukové zvuky, které hlodavce odradí. Ultrazvukový režim má dva provozní režimy: A: Režim odpuzování krys; B: Silný režim odpuzování hlodavců. Režim odpuzování krys je automatická pomalá změna ultrazvukové frekvence: automaticky z 20 kHz na 60 kHz a z 60 kHz na 20 kHz; automatická změna cyklu. Celková provozní doba režimu je přibližně 120 sekund. Provozní proud je 20-30 mA. Silný režim odrazování hlodavců: ultrazvuková frekvence výrobku se rychle mění z 14-60 kHz na 60-14 kHz a lampa bliká, aby se zvýšil rychlý účinek odrazování hlodavců. Celková provozní doba v režimu silného odpuzování hlodavců je 130 sekund. Provozní proud je 30-50 mA.

Použití:
  • 1. Na přední straně panelu jsou tři kontrolky LED, na každé straně silná kontrolka LED a uprostřed kontrolka provozu (dvoubarevná): červená kontrolka bliká, když je výrobek zastaven, a zelená kontrolka, když je v provozu
  • 2. při zapnutém vypínači bliká indikátor provozu (červená kontrolka), ultrazvuková vlna nefunguje a pohotovostní proud je 3 mA.
  • Přibližně 120 sekund po zastavení vozidla začne výrobek vysílat ultrazvuk: kontrolka provozu bliká z červené na zelenou a zařízení vysílá ultrazvukovou vlnu (vysílá automatickou změnu ultrazvukové frekvence: 20-60 kHz). Po nastartování vozidla přestane výrobek fungovat (bliká červená kontrolka).
Obsah balení:
  • Součástí balení je napájecí kabel, který se připojuje pod svorky baterie. Dále 4 kabelové stahovací pásky pro montáž jednotky.

Fotogalerie
Automobilový odpuzovač hlodavců a zvířat do vozidel REX 3000 GEKO Automobilový odpuzovač hlodavců a zvířat do vozidel REX 3000 GEKO
 
Automobilový odpuzovač hlodavců a zvířat do vozidel REX 3000 GEKO
 
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)


  •   Vyberte způsob dopravy
  •   Vyberte způsob platby