ARRIS VIP1113 náhradní dálkový ovladač jiného vzhleduTESTOVÁNO Arris náhradní dálkový ovladač bez zadávání kódů. Pro modely VIP1113, VIP1003, VIP1103, VIP2853, VIP2952. Arris VIP1113 pouze s označením PN: 594208-003-00 Číst dál ...

285 Kč (11.1 €) vč. DPH
ks
Rychlý nákup
 
SKLADEM
Odesíláme do 24 hod. 
 
Kód: EMERX8888#VIP1113
 
Poštovné při platbě předem: od 69 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 89 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
Vysvětlení k tomuto náhradnímu ovladači:

Náhradou za originální dálkový ovladač Arris k tomuto přístoji je značkový ovladač EMERX PReDATOR (vpravo), který má jiný vzhled (barvu, rozložení tlačítek apod.), ale stejné funkce jako originální ovladač Arris. Dálkový ovladač EMERX PReDATOR nabízíme jako levnější alternativu k originálnímu ovladači nebo proto, že se již tento originální ovladač nevyrábí. Námi zaslaný ovladač nemusíte nijak programovat. Bude nastaven přesně pro váš přístoj Arris, se zachováním všech funkcí.

Před použitím ovladače vložte nové baterie a stiskněte tlačítko pro výběr zařízení (např. TV, VCR/DVD, SAT, AUX - podle druhu vašeho zařízení.). K ovladači je dodáván také jednoduchý návod, který vyobrazuje funkce originálního ovladače Arris.

Služba navíc

Dálkový ovladač umožňuje ovládat až 3 další zařízení. Kromě tohoto dálkového ovladače pro Arris Vám tedy můžeme do ovladače naprogramovat další 3 přístroje jakékoliv značky (nemusí se jednat o Arris).

Znamená to tedy, že budete moci jedním ovladačem ovládat až 4 přístroje (např. TV, DVD, SAT, domácí kino). Pokud máte zájem o tuto doplňkovou službu, napište prosím modely dalších přístrojů do poznámky k objednávce.

Příplatek za doprogramování 1 přístroje navíc: 50 Kč.

 

Jedná se o náhradu za IR dálkový ovladač. Pokud jste měli rádiový ovladač, pak vám tento nebude fungovat. Ir ovladač musí mířit při ovládání někam směrem k přístroji. Rádiový ovladač může být schovaný za nějakou překážkou a přesto funguje.

 
Dotazy zákazníků  Napsat dotaz
Libor Vokas říká:
Dobrý den, mám nefunkční ovladač ARRIS VIP 1113, objednal jsem tento ovladač, dělám vše podle pokynů a ovladač na nic nereaguje, prostě vůbec nefunguje.Pan Emerx říká:
Dobrý den
A nemáte náhodou původní ovladač bez vysílací diody(radiový) Tento by pak fungovat nemohl. Je to psáno v popisu.
Bohumil Veselý
EMERX teamříká:
Dobrý den,zakoupila jsem si u Vás dálkový ovladač,on mě pořád problikává a špatně přepíná,tak mám dotaz zda ho mohu poslat zpátky,aby jste se na to podíval.Mám k tomu televizi PANASONIC LCD TX - 40C300E.Děkuji za odpověď.Foltýnová NaděždaPan Emerx říká:
Dobrý den. S největší pravděpodobností jsou v něm slabé nebo nekvalitní baterie. Vyměňte je pak nám dejte vědět.
Bohumil Veselý EMERX teamNaděžda říká:
Dobrý den,prosím Vás mám dotaz,od tmobile mám celá septobox ARRIS VIP 1113,ale stalo se mě,že jsem ho rozbila,tak jsem se chtěla zeptat,když si u vás objednám náhradní,bude vše fungovat,v tmobile ho mám objednaný půl roku.Děkuji za odpověď Foltýnová NaděždaPan Emerx říká:
Dobrý den
Ovladačů jsme prodali již několik a všem funguje bez problémů.
Bohumil Veselý
EMERX teamZdenek říká:
Náhradní ovladač používám pro TV DIGI, intrnetové vysílání, vše je funkční, ale ovladač má dosah pouze cca 3m.Pan Emerx říká:
Dobrý den
Pokud máte náš ovladač, zkuste vyměnit baterie za nové alkalické. Ovladačů je prodaných několik desítek, bez toho, že by si někdo stěžoval na krátký dosah. Problém může být také v přístroji.
Pokud budete chtít můžete nám samozřejmě ovladač poslat na reklamaci.
Bohumil Veselý
EMERX team 

Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

Typ ovladače:Náhradní ovladač
Barva:Šedá
Velikost baterie:AAA

K tomuto zboží doporučujeme přikoupit další příslušenství a doplňky. Stačí níže kliknout na tlačítko KOUPIT:


Baterie vhodné pro Váš dálkový ovladač. Vybereme typ baterií, které patří do vybraného ovladače.  Zobrazit detail


7 Kč
 

Pomocí těchto vodivých gumiček můžete opravit Váš špatně fungující dálkový ovladač. Závada se projevuje tak, že musíte silně tlačit na tlačítko, aby ovladač vyslal povel. Sada na opravu dálkových ovladačů je včetně silikonového lepidla.  Zobrazit detail


79 Kč
 
 
Celkové hodnocení: 80 % 100
Zboží hodnotil 1 majitel.
 
(před měsícem) Hodnocení: 80 %

Co se mi na zboží nelíbí:
problikává

uvidíme,jak bude fungovat po opravě,zatím se nemůžu vyjádřit.Foltýnová

Hodnotit mohou jen zákazníci, kteří zboží zakoupili. Za každé hodnocení získáte dárek :-)
Pokud chcete zboží ohodnotit, přihlaste se do svého účtu.
 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)
Tip: Prepnite si menu na Euro


  •   Vyberte způsob dopravy
  •   Vyberte způsob platby
Vyberte prosím pobočku pošty, na které si chcete zboží vyzvednout.

Objednávané zboží
Množství Název zboží Cena
ARRIS VIP1113 náhradní dálkový ovladač jiného vzhledu 285 Kč
Cena dopravy a platby: 0 Kč
Celková cena zboží a dopravy s DPH: 285 Kč

Doporučujeme přikoupit: