ALCATEL 2019G černo stíbrnýJednoduchý telefon pro seniory s nabíjecím stojánkem. Nabízí velká tlačítka, velké znaky na displeji, svítilnu, SOS tlačítko, 2,4“ displej, 2 Mpx fotoaparát, FM rádio a baterii o kapacitě 970 mAh. V balení : telefon, nabíječka, stojánek a sluchátka. Číst dál ...

629 Kč (25.9 €) vč. DPH
ks
Rychlý nákup
 
 
Kód: EMERXalcatel 2019 + imei
 
Poštovné při platbě předem: od 65 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 69 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Jednoduchý telefon pro seniory s nabíjecím stojánkem. Nabízí velká tlačítka, velké znaky na displeji, svítilnu, SOS tlačítko, 2,4“ displej, 2 Mpx fotoaparát, FM rádio a baterii o kapacitě 970 mAh.

Alcatel 2019G Metallic Gray

Alcatel 2019G

Alcatel 2019G vás potěší praktickým, jednoduchým a komfortním ovládáním.

Na velkém 2,4" displeji se snadno zorientujete, velké klávesy jsou zřetelně odlišené a dobře se mačkají.

Na zadní straně najdete SOS tlačítko a na boku jedno tlačítko, kterým snadno zamknete klávesnici, a druhé, kterým rozsvítíte svítilnu.

Alcatel 2019G není telefonem pouze pro důchodce. Velká tlačítka, přehledné menu, velké ikony, SOS tlačítko a jednoduché ovládání mohou být prioritou i pro mladší lidi a nenáročné uživatele mobilních telefonů.

Na jedno nabití vydrží celou věčnost

Nabíjení můžete pustit z hlavy. Alcatel 2019G je vybavený baterií s velkou kapacitou 970 mAh a na jedno nabití vydrží až 14 dní.

Nabíjí se navíc pomocí praktického dobíjecího stojánku, který je součástí balení a do kterého ho stačí jenom vložit – a už nikdy nemusíte hledat nabíječku.

 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)


  •   Vyberte způsob dopravy
  •   Vyberte způsob platby