3D pero POLAROID FAST PLAY PL-2001-05


1 154 Kč (44.7 €) vč. DPH
ks
Rychlý nákup
 
SKLADEM 1 ks
 
EAN: 5031935495093
Kód: EMT06420326_1
 
Poštovné při platbě předem: od 65 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 69 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 


Jste hraví, kreativní a zkoušíte rádi něco nového? Pak nutně potřebujete 3D pero FAST Play od značky Polaroid, které umožňuje kreslení vlastních 3D modelů. Vaše možnosti jsou nekonečné! Čeká na vás svět neomezených možností! POLAROID 3D pero je samostatné zařízení, s jehož pomocí vytvoříte 3D tisk bez nutnosti použití počítače a speciální 3D tiskárny. Tato nová generace 3D pera Polaroid je vylepšená o možnost nastavení šířky trysky, ze které vychází materiál. Můžete si zvolit hned ze tří možností. Vybarvování velkých ploch už není záležitostí na minuty, ale na vteřiny! Jednoduše nasaďte trysku s největším průtokem a máte za chvíli hotovo. Naopak pro dokreslování detailů doporučujeme použít trysku s nejmenším průtokem. 3D pero je velice lehké a snadno přenosné. Proto nemusíte tvořit jen doma, ale můžete si sbalit zábavu s sebou na cesty. Nekreslete pouze na rovný povrch, povyšte své umění do prostoru! Přidáním dalšího rozměru docílíte toho, že si pouhým kreslením perem vytvoříte sošku, oblíbenou komiksovou postavičku, nebo třeba klíčenku.

Stáhněte si do mobilu nebo tabletu vymakanou aplikaci Polaroid Play Trace App a otevřete dveře další zábavě. V aplikaci najdete šablony pro tvoření 3D modelů, které vám pomohou v hledání inspirace. Nechte ožít vzpomínky - nahrajte do aplikace své vlastní fotografie, převeďte je na šablonu a vytvořte si sošku ze svých nejlepších zážitků. A jak uděláte ze šablony v tabletu model? Jednoduše! Na displej vašeho smartphonu nebo tabletu umístíte pomocí adhezivních podložek speciální protektor obrazovky, který je součástí balení, obkreslíte šablonu a po dokončení práce model prostě sloupnete. Tak s chutí do toho. K 3D peru Polaroid FAST Play dostanete v balení PLA vlákna ve 3 barevných variantách. PLA se odlišuje tím, že je vyroben z obnovitelných zdrojů. Hlavní surovinou pro jeho výrobu je rostlinná biomasa (kukuřičný škrob) a přírodní látky jako např. celulóza. Je zdravotně nezávadný a je možné ho ekologicky likvidovat. Vlákno neobsahuje žádné DEHP ani těžké kovy. K 3D peru si můžete dokoupit balení 20 PLA vláken v různých barvách.

Zprovoznění pera je snadné a rychlé. Připojte USB kabel a stiskněte tlačítko napájení. Sledujte LED indikátor nahřátí. Pokud je světlo červené, znamená to, že se pero nahřívá. Když indikátor změní barvu na modrou, je pero připravené k použití. Vložte jeden konec PLA vlákna do otvoru v horní části pera. Vlákno lehce vsunujte dovnitř, dokud se nezastaví. Stiskněte a podržte tlačítko pro tisk a ucítíte, jak vlákno lehce zajíždí do pera. Tlačítko držte stisknuté, dokud vlákno nebude vylézat z trysky. Rychlost tisku si korigujete tlačítky na boku 3D pera a použitím výměnných trysek.

Vlastnosti:

- Vytvořte skvělé 2D a 3D modely
- Vhodný pro leváky i praváky
- Rozvíjí kreativitu, trpělivost a jemnou motoriku
- Možnost využití k opravě plastových zařízení
- Je kompatibilní s modely z 3D tiskáren
- Ergonomický design pro jednoduchou manipulaci
- 3 výměnné trysky pro korigování rychlosti
- Připojení: kabel USB
- Délka kabelu: 1,5 m
- Indikátor zahřátí
- Ovládací tlačítka
- Výměnné trysky
- Průměr vlákna: 1,75 mm
- Materiál: ekologický bio recyklovatelný plast
- Barvy: červená, zelená, černá

Obsah balení:

- Polaroid FAST Play 3D pero
- Držák 3D pera
- 3 Výměnné trysky
- 1x Kabel USB (1,5 m)
- 3x 15 g (5 m) balení PLA vláken (červená, zelená, černá)
- 1x Návod a rychlý průvodce nastavením
- 1x Protektor obrazovky Trace App


Fotogalerie
3D pero POLAROID FAST PLAY PL-2001-05 Pero 3D POLAROID FAST PLAY
 
Pero 3D POLAROID FAST PLAY
 
Pero 3D POLAROID FAST PLAY
 
Pero 3D POLAROID FAST PLAY
 
Pero 3D POLAROID FAST PLAY
 
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)


  •   Vyberte způsob dopravy
  •   Vyberte způsob platby
Vyberte prosím pobočku pošty, na které si chcete zboží vyzvednout.

Objednávané zboží
Množství Název zboží Cena
3D pero POLAROID FAST PLAY PL-2001-05 1 154 Kč
Cena dopravy a platby: 0 Kč
Celková cena zboží a dopravy s DPH: 1 154 Kč